Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Halálra unom magam, mit...

Halálra unom magam, mit kezdjek magammal bent?

Figyelt kérdés
Egy éve dolgozom, a mostani a második rendes munkahelyem. Mindkét helyért teljesen oda voltam, hogy mennyire szeretném, de útközben kiderült, hogy tök unalmasak. Mindkét helyen az üres órákban tulajdonképpen azt csinálok amit akarok/akartam, most normálisan is keresek, a főnökömmel is jó a viszonyom, de megőrülök, hogy két-három óra alatt végzek reggel és utána csak az internetezés marad.(Tudom, dögöljek éhen, más ilyet akar...) Minden reggel úgy megyek be, hogy na ez a nap jó lesz, ha nem lesz semmi akkor is kitalálok valamit... és nem. A másik baj meg az, hogy belefásulok ebbe a semmit tevésbe és ha hirtelen kell valamit még is csinálni, akkor néha összevissza kapkodok - pedig ezekre is próbálom felkészíteni magam lelkileg, mert tudom, hogy ilyen vagyok.
2013. jan. 5. 21:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mit húzod fel az orrod azon, hogy megkérdezik milyen munka ez? Miért nem lehet normálisan válaszolni?
2013. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nekem a kérdés feltevés is arrogánsnak tűnt, azért válaszoltam úgy ahogy. Amúgy meg frusztrál, ha anonim oldalon túl sok infó van rólam egy kérdés alatt, ennyi :)
2013. jan. 8. 21:57
 13/14 anonim ***** válasza:
Semmi arrogáns nem volt a kérdésben, te vetted magadra... Engem is érdekelne, hogy mi lehet az a munkakör, ahol ennyi ideje van unatkozni az embernek és még fizetnek is érte... Amúgy meg egy anonim oldalon vagyunk, nagyjából 0 az esélye annak, hogy xy kiszúrja, hogy húúúú ez bizony a Kis Marcsa és a büdös mindenit, hogy ilyet mer kiírni...
2013. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tuti valami önkormányzatnál, vagy okmányirodán esetleg a vámnál nyomja. Versenyszférában az ilyeneket azonnal kirúgják, racionalizálás jeligével. Apám mesélte nemrég ment valami ügyet intézni, ügyintéző hölgyecske ült, előtte mindenféle hivatalos papírok, mintha nagyon dolgozna, az asztal alatt meg az ölében az OBI-s katalógus. :D:D Olvass egy jó könyvet, ha nagyon unatkozol, esetleg vigyél be két hatalmas hangfalat és nyomj be egy jó kis Bárány mixet max hangerőn. Hátha akkor adnak több munkát. Esetleg köss terítőt, otthonkát. Tanulj kínaiul vagy oroszul. Menj le havat lapátolni. Remélem tudtam segíteni.
2013. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!