Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az "éjszakában dolgozok" de...

Az "éjszakában dolgozok" de egyre rosszabbul megy, napi szinten megélhetési gondjaim vannak, nem is tudom h normál fizuból h lehet megélni tisztességgel?

Figyelt kérdés

Régebben volt a bajor hárombetűs márkájú kocsi ráadásul abból is egy tunning fajtájú manapság meg alig futja egy kisautóval is h megtankoljam persze nem tele hanem pár ezresért!aki gyárban melózik az h él meg???

milyen élete van egy normál embernek aki pl minimálbért keres???



2012. dec. 10. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre mit lehet írni?Szar..számlatologatás hónapról hónapra, hóvégén se kaja se semmi..ez van, a kényszer nagy úr.
2012. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Prosti vagy és nem élsz meg?! Mi a fene...


Erre mondaná egy bölcs ismerősöm, hogy k*rva világ van ...

2012. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a prostik jól élnek.
2012. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ez már kiöregedett.
2012. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: erre akkor kellett volna gondolnod, mikor még tanulnod kellett volna "éjszakában dolgozás" helyett.

Mert gondolom, semmi szakmád nincs, amivel csinálni is lehet valamit.

Egyébként "élnek" úgy is emberek, hogy az aluljáróban összeszarják-hugyozzák magukat, és örülnek, ha dob nekik valaki egy ötven forintost.

Majd nézd meg, mikor legközelebb arra jársz.

2012. dec. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz pontosan az éjszakában?

Én elég komolyan benne vagyok, de azt látom, hogy a válság óta Pest kivételével mindenhol folyamatosan épül le az éjszakai élet.

A klubok kisebbek lettek, a fizető vendégek száma a töredékére esett vissza.

Korábban a sima pultos is 15-25 ezreket keresett egy(!) éjszaka borravalóval együtt. A kuveroknak se ment rosszul. '07-08-ig úgy tűnt ez a buli sose ér véget. Aki az éjszakában dolgozott császárként élhetett. Na most ugye az ember a szórakozáson spórol először..

2012. dec. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt én sem tudom,szerintem leadják az igényeiket mert kényelmesebb,mint kitartani és megragadni minden lehetőséget.Inkább megalkudnak,ami hosszútávon sokkal rosszabb de ezt nem látják át.

Szakmát simán szerezhet utólag,mondjuk mixer neked tökéletes lenne és menj ki,ott kint még nagyobb császár leszel/vagy.

2012. dec. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!