Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Költözzek munka végett?...

Költözzek munka végett? Budapesten dolgozni, lakni, egy kis szobában-mennyi pénz a minimum, amiből ez kivitelezhető?

Figyelt kérdés
Pesten lehetséges, hogy lenne valamilyen munka. De akkor költöznöm kellene. Elsődlegesen külföldben gondolkodtam, de aztán jött ez a lehetőség. Az egyik dolog, amit fontosnak tartok, hogy pénzt tudjak félretenni, és a szüleimnek is küldeni. Mekkora fizetés kellene ahhoz, hogy haza tudjak adni havi szinten kb. 15.000 Ft-ot, + a szoba + rezsi + kaja + egyéb kiadások, mint szülinap, karácsony. És magamnak is szeretnék spórolni, havi szinten 20.000-30.000 Ft-ot. Mert ha már ekkorát lépek a munka miatt, akkor érje meg legalább. Mennyit mondtok, menyi kell a megélhetéshez ilyen módon?
2012. nov. 17. 21:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Budapest azért volt opció, mert egy barátnőm be tudna ajánlani a céghez ahol dolgozni kezdett nemrég. Szakmámon belül. Szerinte nekem tetszene is a munka, meg amit elmondott róla azok alapján szerintem nekem is. Csak nem tudom mekkora a fizetés, hol helyeznének el a cégen belül pontosan, tehát részleteket nem tudok. Ez csak egy opció, ami nemrég jött be. Külföld a nyelvet tekintve jöhetne, de csak ahol angol kell mert angolon kívül más nyelvet nem beszélek. Az angolt viszont folyamatosan csiszolom, tavaly megvolt a legmagasabb fokozat belőle, de a folyékony beszédhez még gyakorolom kellene.
2012. nov. 18. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!