Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egzisztenciát sikerült...

Milyen egzisztenciát sikerült összehoznod?

Figyelt kérdés

Tehát például van kocsid, van lakásod/házad?

Ezeket saját erőből hoztad össze vagy esetleg örökölted? Ilyesmik. Tehát milyen anyagi dolgokat tudsz eddigi az életben felmutatni?

Kort is írj légy szíves!


2012. nov. 5. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még nem haltam éhen egyelőre :-). Albérletben lakok, kocsim nincs (jogsim se). 23/F
2012. nov. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy lakásom (örököltem), van egy kocsim (vettem saját pénzemből).


25/N

2012. nov. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Két diplomám van, fél éve végeztem a másodikkal. Azóta nem találtam munkát, ezért a szüleimnél lakok vidéken. Egyelőre kilátásom sincs semmilyen munkára, előrelépésre. 25/F
2012. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2 éve vettem önerőből egy lakást, saját autóm nincs, mivel a munkámhoz cégesautó jár. A cél majd egyszer egy családi ház, szóval figyelek a pénzre, de minden évben 1 hétre azért elmegyünk külföldre nyaralni a barátnőmmel.

27/F

2012. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!