Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes OKJ-s képzésre beiratk...

Érdemes OKJ-s képzésre beiratkozni, csak azért, hogy diákunkát végezhessek?

Figyelt kérdés

Levelezős vagyok fősulin(tehát diákmunka kilőve a nappali tagozat hiánya miatt), emellett hétvégenként hostesskedem.

Meg lehetne azt oldani, hogy beiratkozom, valami ingyenes/alacsony költségű nappalis okj-ra, CSAK azért, hogy regisztrálhassak diákszövetkezetekhez? Vagy itt is megkövetelik a jelentlétet, és hamar kirúgnak, ha nem veszem komolyan? 20/l


2012. okt. 28. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség. Ha kell a pénz, akkor megéri beiratkozni egy okj-re. De mégjobb, ha pont olyan szakmát választasz, ami érdekel is. Amúgy megkövetelik a jelenlétet okj-n is. Ezért mondom, hogy olyanra menj, ami érdekel is és szívesen tanulnád.
2012. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudom most hogy van,mert én pár éve voltam már diákszövetkezeti tag,de akkor ezt nem vették ennyire komolyan,csak tanulói jogviszony igazolás kellett,én is estire jártam fősulira, és azt elfogadták.
2012. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha beiratkozol, és nem jársz be akkor kiderül.
2012. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!