Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Főnököm azt hiszem nem bízik...

Főnököm azt hiszem nem bízik bennem, pedig okot nem adtam rá, csak látszólag, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Munkán épp dolgoztam valamit egy ideig, aztán fogtam a telefonom és olvasni akartam rajta. Egyedül vagyok a váltásomban, de ő meg pont akkor lépett be, amikor elkezdtem olvasni. Gyorsan elrejtettem a telefont egy polcra, mert nem szeretni ha mobilozni lát. És kérdezi, hogy mit csinálok, én meg nem tudtam mit mondani, az igazság nem tűnt jó ötletnek. Így azt mondtam, hogy semmit, erre ő nézelődött, hogy vajon mit csinálhattam a cuccok közt. Azóta ha belép, akkor figyelni szokta, mit csinálok, ma rá is kérdezett, hogy mit forralok, ugyanis amikor beszéltünk akkor ideges voltam, de más miatt úgy általában de azt neki nem mondom, mert minek. Azt hiszi, hogy lopok szerintem, vagy hogy valamit kavarok, számtalan mód lenne rá, hisz az árut nem lehet nyomon követni, sok az apróság stb. A bolt ránk, rám és a munkatársnőmre an bízva, mindenestül szinte. Hogyan mossam ki magam ebből, kellemetlen, mert tényleg sose loptam, az eddigi főnökeim is mindig bíztak bennem?
2012. okt. 23. 20:38
 1/2 Zsana73 válasza:

Sajnos, okot adtad rá, hogy ne bízzon benned. Ezt meg kell beszélni veled.

Ha megbeszélsz vele, akkor:

- vagy minden rendbe jön,

- vagy elbúcsúztok egy mástól.


Veszíteni valód nincs. Mert előbb vagy utóbb úgy is meglesz a kirúgás indítéka.


Hogy ilyen esetben ne maradj egyedül a gondjaiddal, keresd fel zelenko@euconsul.com e-mail címen. Én is jártam ilyen cipőben :-(.


Üdv. Zsana

2012. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Van kedved elmesélni a te esetedet?
2012. okt. 23. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!