Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Orditozott velem a főnököm...

Orditozott velem a főnököm alaptalanul?

Figyelt kérdés

Velem egykorú szintén nő főnököm orditozott velem, szerintem alaptalanul.

Hogyan viselkednétek a helyemben?

30/N


2012. szept. 24. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ráhagynám. Nem állnék le vele vitatkozni, nehogy kirúgjon.
2012. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Késtem reggel fél órát és azt vágta a fejemhez hogy másfelet, és ez csak az egyik dolog.

Ilyen még nem volt.

Alig birtam ülni és nem is érkeztem válaszolni mert bevágta az ajtót és kiment.

Gombóc van a torkomban...

2012. szept. 24. 13:49
 3/9 A kérdező kommentje:

Ráadásul van egy kényes dolog most.

reggel mikor megjöttem jópofizott és adott egy arckrémet, hogy magának vette de neki nem jó, elfogadom-e ingyen.

Most adjam vissza?

Amugy azota sem szolunk egymáshoz.

Mintha rajtam csattant volna az ostor.

2012. szept. 24. 13:53
 4/9 anonim ***** válasza:

ne csinálj semmit.

ha visszaadod a krémet, az egyenlő egy felmondással...

ő hibázott, várd meg, míg lép.

hétfő van, lehet felb.szták az agyát.

bár akkor sem kellett volna ordítozni.

2012. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Annyira sz@r volt....

Járok reggelente vezetni a kreszvizsga miatt. Már régen azt mondta a főnököm, hogy nyugodtan menjek, bármikor, nem baj ha kések. A tanárommal is ugy beszéltem meg, hogy reggel munka előtt vezetek 1 órát, mert máskép egyszerűen nem tudom megoldani.

És ma reggel fél órát késtem (nem 1-et vagy másfelet). Semmit nem szólt, jopofizott mint mindig, ideadta a krémet stb.

Aztán elővettem a kreszkönyvemet, megnézni valamit. Erre felpattant a helyéről és leállt orditozni (még soha eddig) hogy mit képzelek én magamrol, nem elég hogy kések másfél órát, és korábban megyek el másfél órával (1-szer volt ilyen mikor elment és meg leléptem, de megjegyezte), még most sem csinálom a munkámat. Rögtön tegyem el a könyvemet, hogy ne is lássa.

Mint az iskolában.... Soha nem volt panasz a munkámra, soha!

Azóta max munkaügyben szólt hozzám, én meg rá sem nézek.

Nem tudom hogyan kell ilyenkor viselkedni.

2012. szept. 24. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen munkát végzel?


Amúgy nem tudom, de lehet mellőzni kellett volna a könyv elővételét, hiszen ők most veled kivételeznek, szívességet tesznek neked azzal hogy igazodnak a vezetés óráidhoz, szóval ilyenkot jobb meghúznia magát az embernek...


Az ordibálás nyilván nem szép, de amúgy én se vagyok oda amikor valaki munkaidőban mást csinál...


És lehet hogy 1 perce vetted elő, de azt senki se méri, a könyv a kezedben volt, és ők nem tudják hogy épp csak elővetted annyit látnak hogy mással foglalkozol nem a munkáddal...

2012. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jahm am a krémet nehogy visszaadd, az nagyon sértő lenne.


A legjobb ha úgy teszel mintha nem történt volna semmi, kár a haragtartás meg ez úgyis hamar elfelejtődik... túl piti dolog...

2012. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De hát te voltál, aki úgymond felrúgtad a szabályokat, te nem tartottad be a munkaidőt, s te voltál az, aki a maradék munkaidődben sem a feladatoddal foglalkoztál. ezek után ha még te vagy felháborodva, akkor én tényleg nem értem ezt a világot.

Ilyen helyzetben elnézést illik kérni, annak ellenére is, hogy nem tiszteled a főnöködet (a leírásodból ez tűnik ki számomra "velem egykorú szintén nő...").


Velem valóban alaptalanul ordítozott a felettesem, így fel sem merült bennem a kérdés, vajon ilyenkor hogyan kellene viselkednem - megbántott, ezt éreztettem is vele, érezte is, aztán egyszer csak az ő kezdeményezésére megtört a jég. De az ilyen esetekből megtanulja az ember, hogy hogyan nem szabad beszélni a beosztottakkal... erre legalább jó volt.


Azt pedig felejtsd el, hogy kevésbé kell tisztelni a veled egykorú női vezetőt - akkor is alatta állsz, ha nálad fiatalabb. Vagy mondok egyszerűbbet: képzeld el a szituációt, ha a főnököd mondjuk egy 57 éves férfi. Akkor is fel lennél háborodva?


Amit még megjegyeznék: a kérdést is feltehetően a munkaidőd rovására írtad ki...

2012. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ilyenkor semmit sem kell tenni, mondjuk ordibálós főnökből nekem is kijutott, mondjuk én akaratom ellenére késtem 2 órát
2012. okt. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!