Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennél ha nem szeretnek a...

Mit tennél ha nem szeretnek a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 16:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

16:58 hozzászólónak!

én is igy vagyok

2012. okt. 23. 17:01
 12/16 A kérdező kommentje:

red4me


nem!!!senki nem hülye

2012. okt. 23. 17:02
 13/16 anonim ***** válasza:
Jó, de ezen csak el kéne gondolkozni mikor mindenki kerül, nem?
2012. okt. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Engem is utálnak a kolleganőim. Mi 11-en dolgozunk együtt reggeltől délutánig. Nem tudom miért utálnak. Én ezért leszarom őket, nem pofázok munka közben, mint ők és tapasztalom hogy jobban odafigyelek mint azelőtt. Egy ideig kerestem más munkát, mert így NEM LEHET dolgozni!! A párom most nemrég megkért, hogy egy kicsit még bírjam ki aztán babázhatunk. Tavaly ilyenkor sírva könyörögtem neki, hogy csináljon fel mert nem bírom.
2012. okt. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
8 évig dolgoztam olyan helyen ahol nem szerettek, már irtam, és ne bánkodj, csak ennyet ne akarj megszerettetni magadat. Végezd el a munkádat legyél mindenkivel egyformán kedves, vegyél fel ilyen hivatali stilust, mosolyogj. Nekem semmi lelki törést nem okozott hogy nem szerettek. De figyelmeztetlek van ettől rosszabb is, uj munkahelyen megjegyeztem fáj kicsit a hátam, rohantak beárulni ha hátfájos vagyok akkor biztos én nem birok majd dolgozni. Tehát ennyit a munkahelyekről. Meg is fogadtam, maradok a hivatali stilusnál.
2012. okt. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez munkahelytől is függ!Ha nagy irodai cégnél vagy,akkor nem kell vele foglalkozni,mert az egy "robot munka",de ha pl vendéglátózol,akkor már más a szitu,mert ott kb. "együtt élsz" szinte a munkatársaiddal!
2012. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!