Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Teleworkteam! Valakinek van...

Teleworkteam! Valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés

Itt egy hirdetésük. Van valakinek tapasztalata ezzel a "céggel" kapcsolatban??


[link]


2012. okt. 14. 15:56
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ez nem cég, néhány magánszemély csinálja. Az internetről szedik le a hirdetéseket előre kérnek pénzt egy magánszemély bankszámlájára, aztán aztán vagy küldenek vagy nem egy pdf listát email-ben (nekem nagyon nehezen küldték el), amiket megtalálsz a www.eumunka.eu web oldalon is. Onnan másolják ki, csak átfogalmazzák a szöveget, megnéztem. Ne dőlj be nekik, átverés az egész!!! Ilyen pdf listát bárki tud csinálni, csak másolni kell az adatokat arról a web oldalról. Persze munkaközvetítői engedélyük az nincs, utána jártam.
2012. okt. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Tisztelt Névtelen hozzászóló!


Nagyon szívesen adunk Önnek is, mint másnak is információt.

Sajnos ehhez arra van szükség, hogy kérdésével Hozzánk forduljon!

Sajnálatos módon Ismerjük az említett weboldal tuladonosát, aki egyben a [link] weboldal tuajdonosa, és a hozzá kapcsolódó kft tulajdonosa. Az elmúlt két hónapban, ez az "igazgató úr" rendszeresen vásárolja meg kiadványainkat, melyeket természetesen számlával, és a rendelések adataival igazolni is tudunk.

Nem tehetünk arról, hogy ez a kft, és annak tulajdonosa visszaél mások munkájával, és a nálunk már LEJÁRTNAK minősített hirdetéseket adja közzé, amivel egyre több olyan embert károsíthat meg akik jóhiszeműen fizetik ki neki a kért összegeket.

Különböző nagyobb áruházakban, illetve újságstandokon árulja azokat az állásajánlatokat melyek maximum 3 hétig maradnak betöltetlenül. Ezek az Újságok is az után jelennek meg, miután a mi kiadványainkat megvásárolta!

Nálunk minden hónap 10-e a kiadvány zárása, ezután lehet megvásárolni.Ennek a kft-nek az "igazgatója" ezen időpont után vásárolja meg kiadványainkat, és adja ki a sajátját.

Ezek után kérdem én, miért másolnánk az oldaláról a LEJÁRT hirdetéseket?


A magánvállalkozások, azok minek számítanak? Cégnek, vagy Vállalkozásnak?

Csak azért kérdek ilyen nyilvánvaló dolgot, mert magánvállalkozásban működünk.

A TeleworkTeam név, nem a vállalkozás neve, hanem a weboldalunk, és a csoport neve, akik ebben a vállalkozásban dolgoznak.


Munkaközvetítők MI nem vagyunk, és soha nem is állítottunk ilyet, sőt hirdetéseink MINDEGYIKÉBEN szerepel hogy munkaközvetítést nem vállalunk.


PDF listát mi nem készítünk, mi egy Időszaki Kiadványt adunk ki, amit még a Kulturális Örökségi Hivatal engedélyezett a következő engedélyszámon: Lapnyilvántartási szám 163/2340/2/2011

Amennyiben szeretne utánajárni nyugodtan megteheti.


Amennyiben rendelt tőlünk, akkor tisztában van azzal, hogy a kiadvány frissen kerül minden megrendelőnkhöz, és minden hónap 10.-e után adjuk ki a kiadványainkat. Nagyon sokszor előfordul, hogy hamarabb vannak készen bizonyos kiadványok, ezért időnként előbb is hozzá tudnak jutni. Olyan még nem fordult elő, hogy 10.-e után még várattuk a megrendelőt. Minden kiadványt aznap, vagy maximum 48 órán belül elküldünk, amint megérkezett a rendeléshez tartozó befizetés!

Sajnos azt nem tudjuk megtenni, hogy havi előfizetéseket vegyünk fel, ezért van erre a módszerre szükség.


Amennyiben reklamációját szeretné velünk közölni, kérem keresse meg a weboldalunkon található elérhetőségek egyikén a magán vállakozót és mi megpróbálunk javítani az Ön visszajelzése alapján.

Természetesen ehhez szükség lesz arra, hogy vállalja kilétét, és ne csak egy ilyen fórum oldalon névtelenül reklamáljon.


Tisztelettel!

Baglyas Zoltán

TeleworkTeam Admin

[link]

2012. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Tiszteletem! Örülök, hogy kifejthetem véleményemet. Én teljesen felháborítónak tartom, hogy egy vásárló, vagy hozzászóló fel kellene hogy fedje kilétét egy ilyen fórumon. Szólás szabadság van!!! Önnek mint cégvezetőnek vállalnia kell magát. De a vásárlónak nem hiszem.


Én ismerem mindkét lapot, amiről itt szó van és összehasonlítottam. Azt is tudom, hogy Ön is kedves Zoltán a [link] dolgozott, legalábbis ott találkoztam Önnel először még tavaly. Hogyan lehet ez? Pontosan összehasonlítottam a két kiadványt októberben, hiszen mind a kettőt megvásároltam.


A tavmunka.net-en forgalmazott kiadványban találtam olyan hirdetéseket, amelyek benne vannak az Önök kiadványában, viszont az Önök kiadványában találtam egy csomót, ami nem volt benne a tavmunka.net-en található kiadványban, mint később megtudtam azért, mert azok már beteltek. Jelzem ugyanazokról a hirdetésekről van szó!!!!! A tavmunka.net hetente frissíti a kiadványait, Önök pedig havonta csinálnak egy pdf listát. Ez érthető is, hiszen a tavmunka.net-nek van bőven apparátusa arra, hogy átnézze az állásajánlatokat és azokat válogassa ki, amelyek a megjelenést követő dátummal indulnak és nincsenek betelve.


Olvastam több helyen is az interneten október második felében, hogy a novemberi állásajánlatok már mind beteltek, a tavmunka.net kiadványterjesztői tájékoztattak is erről, és a tavmunka.net kiadványaiban már csak decemberi állásajánlatok voltak megtalálhatók, míg Önök október második felében novemberi állásajánlatokat kínáltak és adtak el, amelyek már beteltek. Ismerem a forrás adatbázist is, és leellenőríztem: az Önök kiadványában található állásajánlatok október végén már 90%-ban nem voltak megtalálhatók a forrás adatbázisban, viszont a tavmunka.net kiadványában található állásajánlatok mind aktuálisak voltak. Ha november 10-én adják ki az új kiadványukat, akkor most is, november elsején is még a régi, LEJÁRT, október 10-én készült kiadványt árulják, amely hirdetések valamikor október elején már beteltek. Na ez a felháborító! Megtudtam a tavmunka.net ügyfélszolgálatától, hogy nem 10-e után (az Önök kiadványa után) jelenik meg a tavmunka.net kiadványa, hanem már előtte megjelent. 10-e után nem a következő havi, hanem az aktuális anyag 2 hónappal előre jelenik meg. Ez azt jelenti, hogy novemberben már december végi és januári hirdetésekre szabad csak jelentkezni, miközben Önök november elején még javában az októberben összeállított kiadványukat árulják, amik már réges rég beteltek... erről ennyit.


Nem védem én egyik céget se, de a korrektség a tavmunka.net felé billen, mivel a kulfoldimunka.tavmunka.net oldalon jelenleg is december 20-ai kezdésű, illetve jövő év január, február, március és áprilisi kezdésű munkák találhatók. Az Önök kiadványában amely hirdetések szerepelnek, mind megtalálhatók a kulfoldimunka.tavmunka.net oldalon és pár száz forintért lekérhetők SMS-ben. Kérdezem én,ha a tavmunka.net igazgatója már tudja a jövő év márciusi állásajánlatokat akkor miért másolná le az Önök újságjából az októberi hirdetéseket. Nem véletlenül fordítva történik? Na ez a nagy átverés amikor valaki úgy állítja be a dolgokat, hogy más követi el a gusztustalanságot, és közbe Ő saját maga csinálja. Az Önök PDF-es újságját sehol sem lehet megvásárolni nyomtatva, nem is létezik. Csupán PDF listát állítanak össze azokból a hirdetésekből, amiket a tavmunka.net-ről töltenek le. Ez bizonyítható és egyértelmű. Véleményem szerint Önök élnek vissza a tavmunka.net munkájával, és azzal károsítják meg a vásárlókat, hogy november elején egy október elején összeállított listát adnak pénzért a hiszékeny vásárlóknak, ami állásajánlatok már rég beteltek. Ilyet bárki tud csinálni. A másik meg, hogy Önök előre pénzt kérnek bankszámlára a PDF listáért ami teljesen szabálytalan és a törvény tiltja. A tavmunka.net elküldte előre az újságot ráadásul nyomtatva, kézzel foghatóan és utólag kellett a csekket befizetnem, miután elolvastam az újságot. Ugyanez történik, ha a Tesco-ban leveszem a polcról: belelapozhatok, átnézhetem és akkor fizetem ki ha tetszik. Ez viszont korrekt, a mai világban csak ez állja meg a helyét! Ja, és a Tescoban 790,-Ft amiben van 250 állásajánlat 2 hónappal előre, szemben az Önök PDF listájával, ami 1400 Ft és van benne 50 (ötven) darab LEJÁRT. Köszönöm, hogy kifejthettem véleményemet!

2012. nov. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Tisztelt Anonymus!


Ha válaszomat kicsit figyelmesebben olvasta volna el, akkor tudná hogy nem kértem a nevének felfedését itt a fórumon.

Természetesen tiszteletben tartom a névtelenségét, bár van tippem kivel beszélgetek :D.


Ha jól tudom, az adatvédelmi törvény szerint semmilyen adatot nem közölhet egyetlen munkáltató sem, arra illetéktelen személynek!

Ön honnan veszi azt, hogy náluk dolgoztam?

Esetleg ilyet állított rólam ez a cég? Ha ezt tette, akkor megszegte az adatvédelmi törvényt, vagy csak hazudott Önnek.


Szeretném felvilágosítani, hogy nem vagyok cégvezető! Ettől függetlenül minden olyan helyen, ahol véleményt nyilvánítok másokról vállalom magamat.


"Ismerem a forrás adatbázist is, és leellenőríztem: az Önök kiadványában található állásajánlatok október végén már 90%-ban nem voltak megtalálhatók a forrás adatbázisban, "


Elég érdekes számomra, hogy össze tudta hasonlítani az újságokat, mivel az Októberi kiadványokat Október 25.-én már nem tudta tőlünk beszerezni.

Ezzel megválaszoltam azt a feltételezését is, hogy Novemberben még az Októberi kiadványokat forgalmazzuk.


Egyébként a hirdetéseket mind tudja ellenőrizni a hirdetés végén található országazonosító szám alapján.


A forrásanyagban, amit a tavmunka.net használ, jelenleg nem találhatóak 2013-ban betölthető ajánlatok melyekre érdemben lehetne jelentkezni, mivel 15-20 órás munkahetet ajánlanek.

Ha valóban úgy van ahogyan írta, akkor ezt tudnia kell!


"Ha november 10-én adják ki az új kiadványukat, akkor most is, november elsején is még a régi, LEJÁRT, október 10-én készült kiadványt árulják, amely hirdetések valamikor október elején már beteltek. Na ez a felháborító! "


Novemberi kiadványainkban, a DECEMBERBEN betölthető ajánlatok vannak.

Nem ámítjuk azzal a vásárlóinkat, hogy két, három hónapig találhatnak a kiadványainkban!

Csak önmagamat tudom ismételni... Minden hó 25.-e után már nem értékesítjük az abban a hónapban kiadott kiadványt, és erről tájékoztatjuk vásárlóinkat is ha ezután a dátum után rendelnek.


"Megtudtam a tavmunka.net ügyfélszolgálatától...."


Ön egy szerencsés ember :D Én nagyon sokszor próbáltam elérni az "ügyfélszolgálatot" munkaidőben, de nem jártam sikerrel. A 20. próbálkozás után feladtam.


"nem 10-e után (az Önök kiadványa után) jelenik meg a tavmunka.net kiadványa, hanem már előtte megjelent. 10-e után nem a következő havi, hanem az aktuális anyag 2 hónappal előre jelenik meg. Ez azt jelenti, hogy novemberben már december végi és januári hirdetésekre szabad csak jelentkezni, miközben Önök november elején még javában az októberben összeállított kiadványukat árulják, amik már réges rég beteltek... erről ennyit. "


Ha a mi kiadványainkban betelt ajánlatok vannak, akkor hogy lehetaz, hogy az Ön álltal bemutatott kiadványban nem telnek be? Hiszen 2 hónapra ELŐRE adják ki?

Akkor ez azt jelenti, hogy a második hónapban már nincsenek érvényes, megbízható adatok az újságban? Hogyan jelentkezhetnek olyan állásra, amit már két hónappal előtte kiadtak? Azok az ajánlatok nem telnek be az első hónapban? Szóval.... Erről ennyit....


"Nem védem én egyik céget se, de a korrektség a tavmunka.net felé billen"


Szokott Ön fórumokat olvasgatni, vagy híreket? Mondjuk a hírhatár-t, vagy csak egyszerűen írja be a google keresőjébe : tavmunka.net elég sok hírt fog olvasni a cégről.


"mivel a kulfoldimunka.tavmunka.net oldalon jelenleg is december 20-ai kezdésű, illetve jövő év január, február, március és áprilisi kezdésű munkák találhatók. Az Önök kiadványában amely hirdetések szerepelnek, mind megtalálhatók a kulfoldimunka.tavmunka.net oldalon és pár száz forintért lekérhetők SMS-ben. Kérdezem én,ha a tavmunka.net igazgatója már tudja a jövő év márciusi állásajánlatokat akkor miért másolná le az Önök újságjából az októberi hirdetéseket. Nem véletlenül fordítva történik?"


Azt, hogy milyen kezdésű állásajánlatok vannak az oldalon, én nem tudom, mivel nem költök több 10 000 Ft-ot arra hogy el tudjam olvasni a hirdetéseket. De úgy látom Önnek van erre anyagi kapacitása, vagy Ön az említett igazgató úr!

Az ilyen adatokat az Ön álltal említett oldalról csak elég sok pénzért lehet lekérni.

Persze ha az ember saját maga készíti, akkor nem nehéz hozzáférni.

Magnéztem az Ön álltal leírt oldal sms oldalát, és találtam 2013 NOVEMBER-i hirdetést!

Ezek mind ELÍRÁSOK!!! nem 2013. évben, hanem 2012 novemberben betölthető!

Mi nem csak a dátumokat nézzük, mikor kiválogatjuk a hirdetéseket, hanem a szövegben lévő adatokat is elemezzük. Csak abban az esetben kerülnek a kiadványainkba, he minden álltalunk felállított követelménynek megfelel.

A 2013 9. hóban betölthető állások, mind diákmunkásoknak, oktatóknak szólnak! Oktatásban a gyakorlat megszerzéséhez nyújtanak segítséget.... És még folytathatnám ...


"Az Önök PDF-es újságját sehol sem lehet megvásárolni nyomtatva, nem is létezik. Csupán PDF listát állítanak össze azokból a hirdetésekből, amiket a tavmunka.net-ről töltenek le. Ez bizonyítható és egyértelmű."


Ugye tudja, hogy amit itt ír az rágalmazás, és ha esetleg Ön felé indítanánk egy rágalmazási pert, akkor az itt leírt "bizonyítékot" be kellene mutatnia? Kérem gondolja át miket ír!


"Véleményem szerint Önök élnek vissza a tavmunka.net munkájával, és azzal károsítják meg a vásárlókat, hogy november elején egy október elején összeállított listát adnak pénzért a hiszékeny vásárlóknak, ami állásajánlatok már rég beteltek. Ilyet bárki tud csinálni. A másik meg, hogy Önök előre pénzt kérnek bankszámlára a PDF listáért ami teljesen szabálytalan és a törvény tiltja. A tavmunka.net elküldte előre az újságot ráadásul nyomtatva, kézzel foghatóan és utólag kellett a csekket befizetnem, miután elolvastam az újságot. Ugyanez történik, ha a Tesco-ban leveszem a polcról: belelapozhatok, átnézhetem és akkor fizetem ki ha tetszik. Ez viszont korrekt, a mai világban csak ez állja meg a helyét! Ja, és a Tescoban 790,-Ft amiben van 250 állásajánlat 2 hónappal előre, szemben az Önök PDF listájával, ami 1400 Ft és van benne 50 (ötven) darab LEJÁRT. Köszönöm, hogy kifejthettem véleményemet!"


Még mindig Időszaki kiadványról van szó, nem PDF listáról... De úgy látom Ön nincs tisztában a kifejezésekkel.

Kiadványaink elérhetőek nyomtatott formában is, de mivel a pdf-ben, email-ben elküldött kiadvány olcsóbb, szinte mindenki ezzel a lehetőséggel él. Ha jól sejtem Ön is ezért vásárolta meg nálunk ilyen formában, és ezért töltötte le az Ön álltal annyira ajnározott kiadványt is.

Mint az előbb is írtam, nem fizetek több 10000Ft összeget olyan hirdetésekért, amik nem takarják a valóságot. Az Ön álltal bemutatott oldalon viszont csak akkor láthatóak a hirdetések adatai, ha megvásárolom őket. Hogyan tudnánk másolni, ha az adatok hiányosak?


Kiadványainkban található hirdetések valósak, és mindíg a következő hónapban betöltendő ajánlatokat tartalmaznak. Nem 50db hanem 70 db hirdetés található benne.

Arról hogy ki károsít meg kit, a fenntebb említett módon utánna tud járni a tavmunka.net tulajdonosának, és sleppjének (ha egyáltalán van ilyen!), cégeinek stb...

Elég hosszú listát fog kapni.


Örülök hogy kifejtette véleményét


Tisztelettel!


Baglyas Zoltán

TeleworkTeam Admin

[link]

2012. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Kedves Zoltán!


Nem szükséges egyáltalán felfedni a kilétemet. Ha Ön egy vállalkozó, akkor számolnia kell azzal, hogy névtelen bejelentések érkeznek és névtelen reklamációk. Ez benne van a pakliban. Tippelni azt lehet.


Én tudom, hogy Ön a tavmunka.net-en dolgozott, mivel én beszéltem Önnel és több email levélváltás is történt. Miért tagadja le Ön hogy a cégnél dolgozott? Ha nem cégvezető, akkor milyen feladatot lát el?


Önök október 25-én is még az október elején összeállított kiadványt árulták és értékesítették akkor a kiadványban található hirdetések nagy része már nem volt aktuális. Igen, össze tudtam hasonlítani a kiadványokat. Talán nem szabad? Valószínű azért fáj Önöknek az összehasonlítás, mert az említett forrás adatbzáisból másolják ki a hirdetéseket.


"Egyébként a hirdetéseket mind tudja ellenőrizni a hirdetés végén található országazonosító szám alapján." Igen, azt tettem és a a hirdetések nem voltak már élőek, a forrás adatbázisban október 25-én a hirdetések nagy része nem volt megtalálható. Akkor miért kérnek Önök pénzt?


Önök is ugyanazt a forrás anyagot használják, mint a tavmunka.net. A tavmunka.net-en igenis megtalálható egy csomó 2013-as állásajánlat, és nem 25 órás hirdetések. Önök csak ugyanezeket a hirdetéseket tudják másolni, ez tény. Ugyanazokat a sorszámokat használják, mint ami a tavmunka.net-en találahtó.


"Novemberi kiadványainkban, a DECEMBERBEN betölthető ajánlatok vannak."

Ha Önök november 10-én kiadják a decemberi állásajánlatokat, viszont a tavmunka.net-en már októberben is olvashatók ezek, akkor miért vásároljam meg Önöktől a kiadványt, amit október végén állítanak össze? Azok már addigra rég betelnek, ez logikus.


"Ön egy szerencsés ember :D Én nagyon sokszor próbáltam elérni az "ügyfélszolgálatot" munkaidőben, de nem jártam sikerrel. A 20. próbálkozás után feladtam."


A tavmunka.net ügyfélszolgálatát érdekes módon én elértem azonnal. Valószínű akkor én szerencsés vagyok, és Ön nem az...


"Ha a mi kiadványainkban betelt ajánlatok vannak, akkor hogy lehetaz, hogy az Ön álltal bemutatott kiadványban nem telnek be? Hiszen 2 hónapra ELŐRE adják ki?"


De betelnek 1 hónap múlva, amikor Önök kiadják a kiadványukat. Uram, teljesen logikus, hogy minél hamarabb kapja az ember kézhez az állásajánlatokat, annál nagyobb az esély a felvételre. Október 10-én közzétett novemberi állásajánlatokra már nem érdemes jelentkezni, mert azok addigra már betelnek, ezt tudom, végig hívtam az összes telefonszámot ami az Önök kiadványában volt. Ha október 10-én megkapom a decemberi állásajánlatokat, akkor azokra még érdemes jelentkezni, viszont ezeket a tavmunka.net-en már szeptember végén is olvashattam.


"Akkor ez azt jelenti, hogy a második hónapban már nincsenek érvényes, megbízható adatok az újságban? Hogyan jelentkezhetnek olyan állásra, amit már két hónappal előtte kiadtak? Azok az ajánlatok nem telnek be az első hónapban? Szóval.... Erről ennyit...."


Nem, lehetnek még benne érvényes állásajánlatok, az Önök kiadványában találtam is néhányat, de az nem ért 1.400 Ft-ot. Ezeket a tavmunka.net adatbázisából pár száz forintos SMS-el is le lehet kérni.


"Szokott Ön fórumokat olvasgatni, vagy híreket? Mondjuk a hírhatár-t, vagy csak egyszerűen írja be a google keresőjébe : tavmunka.net elég sok hírt fog olvasni a cégről."


Igen, végig olvastam teljesen ezeket a cikkeket, azt is ahol az ügyvezető nyilatkozott. De Ön is ennél a cégnél dolgozott, akkor nincs miről beszélni.


"Azt, hogy milyen kezdésű állásajánlatok vannak az oldalon, én nem tudom, mivel nem költök több 10 000 Ft-ot arra hogy el tudjam olvasni a hirdetéseket. De úgy látom Önnek van erre anyagi kapacitása, vagy Ön az említett igazgató úr!"


Egy 400 Ft-os SMS-t kell küldeni egyébként, nem 10.000 Ft-ot. Igazgató azért nem vagyok...


"Magnéztem az Ön álltal leírt oldal sms oldalát, és találtam 2013 NOVEMBER-i hirdetést!"


A tavmunka.net-en található listában visszamenőleg jó pár évig megtalálhatók a hirdetések. De Ön vajon honnan tudja hogy egy hirdetés betelt-e vagy nem? Mi a jogosultsága Önnek arra, hogy azt állítsa, hogy betelt vagy nem telt be? Ön ezek szerint munkaközvetítő?


"Mi nem csak a dátumokat nézzük, mikor kiválogatjuk a hirdetéseket, hanem a szövegben lévő adatokat is elemezzük. Csak abban az esetben kerülnek a kiadványainkba, he minden álltalunk felállított követelménynek megfelel.

A 2013 9. hóban betölthető állások, mind diákmunkásoknak, oktatóknak szólnak! Oktatásban a gyakorlat megszerzéséhez nyújtanak segítséget.... És még folytathatnám ..."


Önök ezek szerint munkaközvetítői tevékenységet folytatnak, hiszen különböző paraméterek alapján válogatnak a hirdetések közül. Van erre engedélyük?


"Mint az előbb is írtam, nem fizetek több 10000Ft összeget olyan hirdetésekért, amik nem takarják a valóságot. Az Ön álltal bemutatott oldalon viszont csak akkor láthatóak a hirdetések adatai, ha megvásárolom őket. Hogyan tudnánk másolni, ha az adatok hiányosak?"


Ahhoz hogy 100 db hirdetést lekérjen az adatbázisból, mindössze 1000 Ft-ot kell fizetnie. Ez megéri szerintem Önöknek, hiszen utána minden jelentkezőtől 1400 Ft-ot kérnek.


"Kiadványainkban található hirdetések valósak, és mindíg a következő hónapban betöltendő ajánlatokat tartalmaznak. Nem 50db hanem 70 db hirdetés található benne."


Teljesen mindegy, a 250 db-tól messze elmarad amit máshol 790 Ft-ért is meg lehet venni.

2012. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Tisztelt Anonymus!


Továbbra is szívesen válaszolok a kérdéseire...

Kezdem élvezni ezt a csörtét, mivel a saját szavaival hazudtolja meg Önmagát. :D


"Nem szükséges egyáltalán felfedni a kilétemet. Ha Ön egy vállalkozó, akkor számolnia kell azzal, hogy névtelen bejelentések érkeznek és névtelen reklamációk. Ez benne van a pakliban. Tippelni azt lehet."


Nem szükséges, mint azt már az előző válaszomban is írtam!

Nem vagyok vállalkozó, mint ahogyan az előző válaszomban is írtam!

Nem! Nem vagyunk hozzászokva a névtelen reklamációkhoz, mivel eddig csak olyan emberekkel hozott össze a sors akik vállalták véleményüket, és javítani akartak a helyzeten. Ön csak puffogtat, minden alátámasztó bizonyíték nélkül.


"Én tudom, hogy Ön a tavmunka.net-en dolgozott, mivel én beszéltem Önnel és több email levélváltás is történt. Miért tagadja le Ön hogy a cégnél dolgozott? Ha nem cégvezető, akkor milyen feladatot lát el? "


Nem nagyon értem mit szeretne elérni ezekkel a kérdésekkel. Esetleg van számomra egy jól fizető állásajánlata? Esetleg szeretne tőlem kapni egy részletes önéletrajzot, amiben minden általam látogatott munkahelyről részletesen beszámolok Önnek?


Milyen feladatot látok el?

Azon kívül, hogy gyakorlatilag ezt az előző levelemből tudnia kellene, mégis mi köze van hozzá?

Látja, tényleg informálatlan vagyok... nem tudtam, hogy a munkaköri leírások egy vállalkozáson belül nyilvánosak.

Erről meg kell kérdeznem az ügyvédet, és a könyvelőt... Ha ezek nyilvánosak, akkor meg fogja találni az erre kialakított helyen! Ha nem, akkor ugye nem bánja ha nem értesítem róla?


Ha már itt tartunk.. Ezt írta ÖN: "Igazgató azért nem vagyok... "

Most Én is kérdezzek rá, hogy akkor milyen munkakörben dolgozik a cégnél? Ezzel azt nyilvánvalóvá tette, hogy honnan veszi az adatait, feltételezéseit.



"Önök október 25-én is még az október elején összeállított kiadványt árulták és értékesítették akkor a kiadványban található hirdetések nagy része már nem volt aktuális."


Nem! Október 24.-én már a novemberi kiadványokra vettünk fel megrendeléseket! De ezt mi alapján is állítja? Csak nem hozzájutott valamilyen törvénytelen módon a marketing tervünkhöz és abban olvasta? Ha esetleg így van, akkor elárulom.. szándékosan volt ott a fájl... Akárhol is találta. :D


"Igen, össze tudtam hasonlítani a kiadványokat. Talán nem szabad?"


Félreértett.. Nem gond hogy összehasonlítja.. csak nyugodtan.



"Valószínű azért fáj Önöknek az összehasonlítás, mert az említett forrás adatbzáisból másolják ki a hirdetéseket."


Nos, mint írtam .. nem gond.. Ha Önnek erre van anyagi kapacitása, és nem arra költi az összekuporgatott pénzét, hogy munkát találjon külföldön, akkor tegye azt... Tőlem arra költ amire csak akar!


"Önök is ugyanazt a forrás anyagot használják, mint a tavmunka.net. A tavmunka.net-en igenis megtalálható egy csomó 2013-as állásajánlat, és nem 25 órás hirdetések. Önök csak ugyanezeket a hirdetéseket tudják másolni, ez tény."


Na.. most olvasom.. Akkor már nem a fent említett oldalról másoljuk a hirdetéseket?



"Ugyanazokat a sorszámokat használják, mint ami a tavmunka.net-en találahtó."


Ha ugyanabból az adatbázisból "másoljuk", akkor mi ebben a megbotránkoztató?

Azért egy dologra felhívnám a figyelmét!

Ön azt írta, az sms oldallal hasonlította össze kiadványainkat.. Ugye jól olvasom?

Feltűnt Önnek, hogy az sms-ben lekérhető hirdetésekben NINCS benne az országazonosító?

Vicces lenne, és beigazolná az Ön kilétét, ha ez után a válasz után benne lenne az sms-ben lekérhető hirdetésekben az országazonosító is. :D



"Ha Önök november 10-én kiadják a decemberi állásajánlatokat, viszont a tavmunka.net-en már októberben is olvashatók ezek, akkor miért vásároljam meg Önöktől a kiadványt, amit október végén állítanak össze? Azok már addigra rég betelnek, ez logikus."


Azt állítja vásárolt nálunk... Ha ez így van akkor tudnia kell, mi senkire nem tukmáljuk rá kiadványainkat! Ha kívánja a vevő, akkor megveszi... ha nem, akkor nem! Sokszor mi magunk beszéljük le a vevőt a vásárlásról, főleg ha nyelvtudás nélkül akar nekivágni az útnak!


Jómagam, felmérés céljából felhívtam néhány munkatársát a fent említett cégnek. Nem hogy nem beszélnek le róla, hanem egyenesen buzdítanak arra, hogy menjek ki nyugodtan, szinte mindenhol vannak magyarok. Biztosan lesznek ott is, ahová én szeretnék menni. Sőt az önéletrajzomat is csak nyugodtan küldjem el magyar nyelven. De ha segítséget szeretnék, akkor a "központ" lefordítja, és megírja helyettem a pályázatot. Ha jól tudom az ilyen fajta tevékenység már MUNKAKÖZVETÍTÉSNEK minősül . Kérem javítson ki ha nem igaz, és linkelje be válaszába az erről szóló törvényt is!


"A tavmunka.net ügyfélszolgálatát érdekes módon én elértem azonnal. Valószínű akkor én szerencsés vagyok, és Ön nem az... "


Ön tényleg szerencsés ember :D


Idézek Öntől néhány sort, melyben eléggé ellentmondásokba ütközik:


"De betelnek 1 hónap múlva, amikor Önök kiadják a kiadványukat."

"Nem, lehetnek még benne érvényes állásajánlatok, az Önök kiadványában találtam is néhányat"


Én kérdeztem Öntől: "Magnéztem az Ön álltal leírt oldal sms oldalát, és találtam 2013 NOVEMBER-i hirdetést!"

Ön válaszolta: "A tavmunka.net-en található listában visszamenőleg jó pár évig megtalálhatók a hirdetések."


Visszamenőleg 2013-ba? Nem rossz.



"Mi a jogosultsága Önnek arra, hogy azt állítsa, hogy betelt vagy nem telt be? Ön ezek szerint munkaközvetítő?"


Ezek szerint én nem hívhatom fel a munkáltatót? Önnek pedig van hozzá joga? Hogy is van ez?


"Önök ezek szerint munkaközvetítői tevékenységet folytatnak, hiszen különböző paraméterek alapján válogatnak a hirdetések közül. Van erre engedélyük? "


Azért, mert odafigyelünk arra, hogy milyen hirdetéseket teszünk a kiadványainkba, válogatjuk őket többféle kritérium szerint, még nem vagyunk munkaközvetítők mivel egyetlen munkáltatóval sem vesszük fel a kapcsolatot, nem intézzük sem a felvételt sem a kiutazást, szállást és az ezzel kapcsolatos teendőket. Minden ilyen tevékenységet, ami a munka vállalással kapcsolatos, a munkavállalónak kell intéznie!


Sem a hirdetéseinkben, sem munkatársainktól, sem tőlem olyat nem hallhatott, hogy munkaközvetítők vagyunk... NEM VAGYUNK AZOK.. Ezt jó lenne végre megérteni, mert már jópárszor leírtam.


De amennyiben gondolja, szívesen idézek a tavmunka.net hírleveleiből, ami ÍRÁSBAN támasztja alá azt a tényt, hogy mit mondanak a munkatársaik IS, mint azt fentebb már kiveséztem. (magyar önéletrajz, magyar ügyintéző ausztriában, nyelvtudás nélküli kijutás és a központ által nyújtott "segítség")



"Ahhoz hogy 100 db hirdetést lekérjen az adatbázisból, mindössze 1000 Ft-ot kell fizetnie. Ez megéri szerintem Önöknek, hiszen utána minden jelentkezőtől 1400 Ft-ot kérnek."


Sajnos ez nekünk nem éri meg, mivel minden erőnkel azon vagyunk, hogy ettől a cégtől teljesen elhatárolódjunk és lehetőség szerint olyan hirdetéseket adjuk közre, aminek a forrásában tökéletesen biztosak vagyunk. Mi mindenképpen csak hivatalosan közzétett hirdetéseket használunk.


Teljesen mindegy milyen áron adják. Nem kell!


"Kiadványainkban található hirdetések valósak, és mindíg a következő hónapban betöltendő ajánlatokat tartalmaznak. Nem 50db hanem 70 db hirdetés található benne."


"Teljesen mindegy, a 250 db-tól messze elmarad amit máshol 790 Ft-ért is meg lehet venni."


Ha kapok a hentestől 5kg romlott húst, akármilyen olcsón adja akkor is a drágább, de friss húst fogom megvenni.


Ha van még további kérdése, nyugodtan kérdezzen szívesen válaszolok.



Tisztelettel!


Baglyas Zoltán

TeleworkTeam Admin

[link]

2012. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

"Kezdem élvezni ezt a csörtét.... Ön csak puffogtat..."


Hát mit mondjak erre. Nemrég az aprod.hu-n jelentkeztem külföldi munkára, és megkaptam azt a kiadványt INGYEN, amit Önök 1400 Ft-ért árulnak. Teljesen ugyanaz.... Innen lehet letölteni:


[link]


Most már bebizonyosodott, hogy Önök csak másolnak, másolnak, másolnak....

2012. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

---- Idézet ----


"Kezdem élvezni ezt a csörtét.... Ön csak puffogtat..."


Hát mit mondjak erre. Nemrég az aprod.hu-n jelentkeztem külföldi munkára, és megkaptam azt a kiadványt INGYEN, amit Önök 1400 Ft-ért árulnak. Teljesen ugyanaz.... Innen lehet letölteni:


[link]


Most már bebizonyosodott, hogy Önök csak másolnak, másolnak, másolnak...."

---- Idézet vége ----


Én csak Örülni tudok annak, ha ilyen "ingyenes" kiadványt terjeszt valaki hiszen kiderül, hogy mennyire NEM igaz amit írnak benne.

Viszont sajnos van egy olyan hátulütője is ennek, hogy az olyan hiszékeny emberek mint Ön is bedőlnek azoknak akik mesébe illő dolgokat állítanak.

Ha kicsit utánna olvasna annak a cégnek, AKI ezt a kiadványt terjeszti, akkor nem írta volna meg a fennt idézett sorokat.

Ha kívánja szívesen belinkelek néhány fórumot, beszélgetést, ahol azok az emberek beszélgetnek akiket ez a cég (az Ő leírásuk alapján!) átvert! Mindannyian távmunkára jelentkeztek náluk, vagy az ujságból rendeltek!


De hogy kérdéseire (azok?) is válaszoljak, mi továbbra sem másoljuk senki kiadványát, bár hogy őszinte legyek a fent említett kiadványt kéretlenül magam is megkaptam, pedig nem is jelentkeztem rá. Sőt még külföldre sem kívánok kivándorolni.


Lenne még egy további kérdésem.

Ha az ingyenes kiadványhoz jutott hozzá, akkor miért rendelte meg a miénket is?

Mivel ÖSSZEHASONLÍTANI! csak akkor tudta ha meg is vásárolta tőlünk. Továbbá...

Hogyan fizethetett 1400 Ft-ot a Decemberi kiadványunkért, mikor a Decemberi kiadványaink nem is ennyibe kerültek?


Kellemes Ünnepeket Kívánok!


Baglyas Zoltán

TeleworkTeam Admin

[link]

2012. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tisztelt Baglyas Zoltán!


Úgy látom, be kell kapcsolódnom a beszélgetésbe, ami itt folyik. Készen áll Ön arra, hogy nyilvános vita során tiszta vizet Öntsünk a pohárba?


Ön erőteljesen bírálja a tavmunka.net rendszerét és azt állítja hogy cégünk átveri az embereket. Nem akarok újjal mutogatni, a kedves olvasó majd kitalálja, hogy ki verte át a tavmunka.net rendszerét, mivel nem akarom megsérteni a személyiségi és adatvédelmi jogokat, a birtokomban lévő információt, hogy ki dolgozott a tavmunka.net rendszerében, nem kívánom nyilvánosan közzétenni, mivel nem tehetem.


Egy lényeges pont: az ÁLLÁSAJÁNLAT kiadványban lévő adatok mind egytől egyig az Eures állásportálról származnak, ami teljesen ingyenes rendszer, bárki hozzáférhet az ajánlatokhoz. Ha valaki nem tud németül, a Google fordítója nagyon jól és érthetően lefordítja az álláshirdetéseket.


Íme a link:


[link]


Tehát innen szedi ki az adatokat az ÁLLÁSAJÁNLAT c. "kiadvány" szerkesztősége, innen származnak az Önök kiadványában szereplő adatok. De ezt Önök nem titkolják, hiszen minden kiadványuk impresszumában szerepel, azért teszem ezt közzé, mert Önök is közzéteszik, tehát nem titok. Mivel az Eures rendszere egy nyilvános rendszer, bizony ők sem örülnének annak, ha valaki titkolná azt, hogy a rendszerükből származnak az adatok. Az Eures nyilvános rendszerének használati joga tovább öröklődik minden olyan rendszerben, ami használja azokat az adatokat, tehát az Önök kiadványáról is bárki nyugodtan közzéteheti azt, hogy az Eures rendszeréből származnak az adatok, mivel az Eures adatai nyilvánosak, Önök ezt az információt nem rejthetik el. Azt azért el kell mondani, ami tény, hogy sem az Önök web oldalán, sem a megrendelési folyamat során, sem a telefonos tájékoztatás során nem említik, hogy honnan származnak az adatok. Ez csak a PDF file legutolsó oldalán lévő apróbetűs részből tudja meg az olvasó, miután előre kifizette és megvásárolta az egyébként is ingyenes adatokat.


Ha gondolja, folytathatjuk az eszmecserét, állok elébe.


T.: Csernák Sándor

ügyvezető

Telecomex Kft.

[link]

2012. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek a kedves olvasóktól, ha valaki kattintott volna a linkre, ahol az adatok megtalálhatók. A helyes link:


[link]


A végéről a 482-es számot a rendszer "levágta".


Kellemes ingyenes böngészést kívánok!


Üdv.: Sándor

2012. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!