Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kintlévőségkezelés, behajtás...

Kintlévőségkezelés, behajtás területen van valakinek szakmai tapasztalata?

Figyelt kérdés

Egy energiaszolgáltatához jelentkeztem ilyen munkára és szeretnék még többet megtudni róla gyakorlati megközelítésből. Én is dolgoztam kintlévőségkezelőként diák koromban, de én csak felhívtam az ügyfeleket és tájékoztattam őket, mást nem kellett csinálnom.


Köszönöm a segítséget!



2012. szept. 14. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

eon-hoz? /áram és gáz/

én pont ezt dolgozom itt :)

2012. szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Húúú az nagyon jó!!! De boldog vagyok! :)

A GDF SUEZhez jelentkeztem behajtási főmunkatársnak. Nagyon bízom benne, hogy behívnak állásinterjúra, és szeretnék jól felkészülni.

Annyira szeretnék ott dolgozni. :)

Tudnál egy kicsit mesélni a munkádról, ha nem probléma. Ha gondolod akkor privátban.

köszi szépen

2012. szept. 17. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaz nem mostani sem a kérdés, sem a válasz, de ez a téma engem is érdekelne. :)


Kérdezőnek: Behívtak interjúra? Milyen volt? Ha felvettek, mesélnél a munkádról? :)


Válaszolónak: Esetleg nekem is mesélnél privátban a munkádról (A kérdezőnek írt Ctrl C, Ctrl V válasszal is boldoggá tennél :))

2013. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!