Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit ronthatok el hogy sehova...

Mit ronthatok el hogy sehova nem vesznek fel dolgozni?

Figyelt kérdés

Kereskedelmi okj-s végzettségem van, ecdl bizonyítványom, érettségim mégsem vesznek fel sehova se dolgozni.

Pályakezdő vagyok, gyakorlatom csak annyi amennyi az iskola alatt kötelező volt. Álláskor tesztjeim jól sikerülnek, én úgy érzem az állásinterjúk is mégis mindig az elutasítást kapom vagy éppen vissza se hívnak! De miért???

2 éve keresek munkát,reménytelenül... bármit elvállalnék ami végzettségemnek megfelelő még akár takarítói állást is.

Nagyon elvagyok keseredve, hogy én sehova nem kellek :(


2012. okt. 3. 11:18
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
2023 UGYAN EZT TAPASZTALOM! Kérdező ha olvasod ezt a bejegyzést, kérlek meséld el mi lett veled? Kimentél külföldre?
2023. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!