Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetséges, hogy túl jó...

Lehetséges, hogy túl jó voltam, ezért nem vettek fel egy munkára?

Figyelt kérdés
Egymás mellett futott két munkalehetőségem, párhuzamosan jártam az állásinterjúkra. A kedvezőbb munkát kaptam meg, már a második körös interjú napján szóltak, hogy én kellek. Örültem neki, mert diplomás munkám lett, jó fizetéssel. A másik munkahelyen csak középfokú végzettséggel kerestek embert, és kb nettó 40.000 ft-tal kevesebb fizetést kínáltak. Az interjúk nagyon jól sikerültek, volt egy exceles feladat is, azt is hibátlanul megcsináltam. Ma hívtak, hogy nem rám esett a választás, de mondták, hogy amúgy minden rendben volt. Persze ez már tárgytalan, hiszen a jó munkát megkaptam, de azon gondolkodtam, lehet túl sok voltam a másik munkára és ezért nem kellek. Úgy vélem érezték, hogy engem az a munka, az a fizetés hosszútávon nem tudna kielégíteni, mivel elég hajtós, motivált ember vagyok. Lehet én ebből a szempontból egy sokkal bizonytalanabb munkavállalónak számítanék, mivel tartanának tőle, hogy dobbantanék, ha valami jobb jönne. Szerintetek ezt jól gondolom?

2012. okt. 3. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat, hogy túlképzettnek tartottak.
2012. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!