Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van egy szerintem működő...

Byosci kérdése:

Van egy szerintem működő üzlet, amit kis tőkéből ellehetne indítani, meg is van a kezdőtőkém, de ha mégsem jönne össze az üzlet, akkor nagy pénzhiányban lennék. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 15:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hát az enyém is az online témakörbe tartozik, matematikai tudásom szeretném kamatoztatni!
2012. szept. 30. 17:19
 12/15 anonim ***** válasza:

ertem.


sok sikert hozza!


egyebkent egy befekteto ennyibol is le tudja szurni hogy adna-e penzt.

en tul kockazatosnak talalom az ilyen matekos online-os dolgokat, roulette, poker, tozsde, fiess be es epits halozatot jutalekmatekotassal stb. igy nem adtam volna bele :) hiaba hogy 1 heti fizetesemet buknam csak...

2012. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben, bár nekem a kezdőtőke 3.000.000 forint volt, és ugyanígy saját ötlet volt, a kereskedelem másik területén. Én ezt úgy oldottam meg, hogy még gyűjtöttem annyit hozzá, hogy ha elbukom a 3.000.000 forintot, akkor azért legyen még mellette. Amúgy belevágtam, és bejött, szóval nem volt szükségem a biztonsági tartalékra :)
2012. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hol találok olyan befektetőt aki ennyi infóból adna pénzt?
2012. szept. 30. 23:01
 15/15 anonim ***** válasza:

hirdess mindenfele oldalon expressz, aprod helyi ujsag akarmi


de en nem hinnem hogy erre adnanak... az ilyen matekos online dolgok nagyon kockazatosnak hangzanak, mondom nekem 1 heti fizum banna ha megbiznek benned, nem nagy dolog, de en se latok benne annyi fantaziat hogy ennyire semmi penzt bealdozzak ra.

2012. szept. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!