Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi pénzt "mondjak" cikkenk...

Mennyi pénzt "mondjak" cikkenként?

Figyelt kérdés
Elkezdtem írni több portálnak, önkéntesként.Aztán egyik ilyen portálról bekerültem - minden képzettség nélkül, az írásaim alapján - egy nagyobb, országos ismertségű portálhoz,ott megjelent 2 cikkem, s most felvetették(ők maguktól), hogy dolgozzak nekik pénzért, de az árat én mondjam meg. Mennyit mondjak cikkenként?

2012. szept. 24. 20:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Konkrétan egy -tól - ig árintervallumot kérnek most tőlem.
2012. szept. 24. 20:16
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja,annyit pontosítanék: 3 diplomám van,de egyik se médiás.
2012. szept. 24. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyéni döntésed. külföldi cikkírók angol nyelven 1,25-2$/cikk áron írnak, ez kb 500 szavat jelent, és sima egyszerű szöveg. Az utánajárósabbaknál már 7$ ez az ár. hosszától szintén függ.


Ha kis portálnak írsz akkor ne kérj sokat, mert nem hiszem hogy fizetni tudná, nagytól, aminek több 100e-es látogatottsága van attól már kérhetsz többet is.

2012. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!