Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik oldalon érdemes munkát...

Melyik oldalon érdemes munkát keresni? Ahol van is esélky rá, hogy meghallgatnak nem azt mondják, hogy betelt.

Figyelt kérdés
Vagy inkább induljak el a nagyvilágba és kérdezősködjek ? Vag yvegyek valami újságot ? Vagy mégiscsak net ? Festő munka ami szóba jöhet,bolti eladó,és fuvarozás.
2012. szept. 5. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Pl.:Profession.hu

Külföldi portálok.

2012. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első:


a profession-ön még nem láttam, hogy kerestek volna szobafestőt vagy boltost :D az az oldal eléggé a felsőfokú végzettségűekre van kitalálva.

2012. szept. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Professionon is vannak mindeféle állások. Most kerestem kapásból volt egy festő, de volt más két kezi meló is. De nem nézegettem nagyon.

szerintem mindenhol keresni kell. Net, újság, helyi újság (ha csak otthon akarsz elhelyezkedni), ismerősök, stb

cvonline

jobline

workania

2012. szept. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
afsz.hu
2012. szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!