Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen helyen mit mondjak...

Ilyen helyen mit mondjak fizetésigénynek? (ha megkérdezik) És a többi? (lent)

Figyelt kérdés

Ide jelentkeznék, de nincs meg az 1-2 év tapasztalat, csak alig egy. Érdemes ezt eltúlozni vagy észreveszik?

A fizetésről gondolom lesz szó, de azt sem tudom igazán.


[link]


2012. aug. 28. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom minimálbér lesz. sajnos.
2012. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ajjaj. Ez mennyire valószínű? Én 80-90 (netalán 100) nettót terveztem bemondani, attól akkor nagyon megijednének?
2012. aug. 28. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
100 nettóval röhögve elküldenek, esetleg adj nekik intervallumot, 70-80. Ha felvesznek, akkor sajnos biztos minimálbért fognak adni, nehezebb melókért sem fizetnek többet. Emellett lehet más 20 év újságárulás után akár minimál alatt is elvállalná, márpedig ha lesz ilyen azt választják, vagy valami ismerőst.
2012. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nettó 60 a minimálbér. Többet nem is ér a munka sajnos.
2012. aug. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Eléggé megijedtem, úgyhogy inkább felhívtam őket. 3 hónap próbaidő, erre az időre adnak 100 nettót!! Utána 110. Alog hittem el, főleg az itteni (jogos) válaszok után, mert én is ezt gondoltam. Behívtak, de a kevés tapasztalatot még mindig nem említettem. Ezzel mi legyen szerintetek, csak határozottan adjam elő, hogy én értek mindenhez gyakorlottan? Annyira jó lenne.
2012. aug. 29. 11:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Holnap megyek ide. Nagyon félek ettől a tapasztalat dologtól. Mit mondjak - és könnyen rájönnek, ha többet mondok?
2012. szept. 5. 06:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!