Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit gondoltok erről? Totál...

Ti mit gondoltok erről? Totál elvagyok keseredve

Figyelt kérdés

Anyum munkahelyén(gyerkőcökkel foglalkozik) több szakképesítés nélküli 20 év körüli p...(akiket benyomtak mert az anyjuk az önkormányzatnál dolgozik,)az hogy szakképzetlenek az hagyján,de nem is akarnak dolgozni,állandóan hazudoznak és lógnak(egyik azt hazudta hogy a gyereke kómába van, ott ül mellette a kórházba,érdekes módon másnap a gyerek ott rohangált az utca bálon, szemmel láthatólag semmi baja nem volt, a másik beteget jelentett, de érdekes ahhoz nem volt beteg hogy este 11-kor egy szál pólóba kocsmázzon)

Mindez nem is érdekelne, csak én meg tanultam 6 évet,mert minden álmom hogy gyerekekkel foglalkozhassak,már jó pár hónapja munkát keresek de nem kellek sehova(1,5 év klföldi tapasztalatom van,köztársasági ösztöndíjas is voltam. A lelkem kitenném a gyerekékrt,én meg sehova nem kellek

Jogos az elkeseredésem?


2012. szept. 21. 14:46
 1/8 anonim válasza:
62%
Jogos. Most jobb?
2012. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jogos, de ez mindenhol így megy... Ha van ismerősöd akkor nyert ügyed van, ha nincs akkor kb. eláshatod magad, mert nagyon nagy szerencse kell mindenhez.


Hónapok óta keresek állást, igaz diplomám nincs, de van egy középfokú és egy felsőfokú szakmám, elhelyezkedni mégse tudok. Az hagyján, hogy a szakmáim közül egyikbe se tudok dolgozni, de még takarítani, vagy eladónak, vagy árufeltöltőnek vagy akárminek se...


Ez van, hozzá kell szokni. :S

2012. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálkozz külföldön, főleg ha van gyakorlatod is.
2012. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Ez magyarország...

Talán inkább külföldbe kéne fektetned az energiád, lehet, hogy jobban megérné.

Igen, itt ez van.Amúgy ezek a bedugottak közcélúak vagy állandóra vették fel őket?

Egyszer én is dolgoztam gyerekek között "köz" munkán.(Olyan megalázó, mintha valami büntetett lennék, pedig csak álláskereső voltam)...

Szóval, volt egy huszonéves kis majom, akinek önkormányzatnál dolgozott az anyja és a melóhelyen is volt rokon.Azt hitte magáról, hogy ő az atyaisten.Dolgozni nem tetszett neki, de azt nagyon tudta mondani mindenkire, hogy lusta disznó.Idősebbekkel is úgy beszélt egy idő után, mint a kapcaronggyal.Persze, neki szabad volt, mert a főnök rokona...Inkább páros lábbal kellett volna kirúgni az ilyet.

Itt a sógor-komáké a világ.Azoknak tudni sem kell semmit.Nem csoda, hogy itt tart az ország....

2012. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó: pontosan ezeket a bedugottakat állandóra vették fel és illik rájuk a jellemzés amit leírtál
2012. szept. 21. 15:02
 6/8 anonim válasza:
Én is ezért jöttem külföldre. Itt van esélyed, ha legalább középfokon beszéled a nyelvet. Ezt ajánlom, mert otthon nem lesz jobb még jó pár évig!
2012. szept. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez minden mhelyen tapasztalható sajnos. :-((

Engem se vesznek fel sehova, de sok semmirekellő ismerősöm magas pénzért dolgozik olyan helyen, amire végzettsége sincs.

2012. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát igen. Mocsok, tetű egy népség ez. :(((


Kitartás!

2012. szept. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!