Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy irodavezető-...

Mennyit keres egy irodavezető-titkárnő?

Figyelt kérdés
Tehát konkrétan mindenes. Mindent neki kell csinálnia/intéznie, nincs munkatárs. Egyes oldalak 180.000 ft-os nettóról beszélnek, máshol 120.000. Melyik lehet az igaz? (Mondjuk a töménytelen mennyiségű munkából kiindulva inkább hiszem el a 200-hoz közelebbi nettót)

2012. szept. 12. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő lehet reális, attól függ, hogy hol. Egy nagy multicégnél, sok munkával és felelősséggel lehet az még több is mint 200 ezer. Egy kis cégnél pedig a 120 ezer.
2012. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Multicégnél vagy banki felsővezető mellett lehet 300 nettó is, kis cégnél a nettó 60 sem kizárt.
2012. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden befolyásolja.

- Fővárosban vagy vidéken?

- mióta vagy az állásban/van-e gyakorlatod

- multi vagy önálló cég


Budapesten, ha van gyakorlatod, akkor magáncégnél nettó 120-160 között kapsz kézhez. Multinál gondolom még többet.


Vidéken ez minimálbért jelent, de max 100ezret.

2012. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos egyetértek az előttem szólókkal... Vidék, magáncég, max. 100... Hiába nagy a felelősség... :( Köszi a válaszokat! :( (egyébknt azért kérdeztem rá, mert azt hittem tévedek, de ezek szerint sajnos nem!) :(
2012. szept. 21. 11:15
 5/5 A kérdező kommentje:
2. válaszadónak: Ja, nem kizárt sajnos. Saját bőrömön tapasztalom... Én jelenleg kajak annyit keresek irodavezető titkárnőként... :(
2012. szept. 21. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!