Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen kamionoscégeket ismerte...

Milyen kamionoscégeket ismertek ahol tisztességesen bánnak az alkalmazottal?

Figyelt kérdés
elsősorban magyarországi cégekre gondolok. A párom egy külföldi cégnél van több mint 3 hónapja folyamatosan kinn van és nem engedik haza. Szeretne váltani.
2012. szept. 11. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mire gondolsz pontosan tisztességes bánás alatt, de a legtöbb helyen minden második 7végére azért haza hozzák.Pl: Kelet-Ferro Sped Kft, Tatai Transz, talán még ez is: FERRO-SPED 2000 KFT.
2012. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra gondolok,hogy ahol gyakrabban tudna hazajönni.....mert hallottam hogy vannak jól fizető cégek itthon is, és hogy minden túra után akár lehet hazajönni.....a jól fizető az 5 felett gondoltam, mert kinn annyit keres.
2012. szept. 11. 20:12
 3/4 anonim válasza:
0%

amugy hülyeség,hogy mikor érsz haza blabla,mivan ha 3honapja kint van?ezt vállalta... nemmuszáj ezt csinálni.

minden kamionos sir,hogy két hetente járcsak haza, három hetente..és?? mivan akkor,oké nekemsem tetszene,de akkor menjen gyárba dolgozni és megtudja milyen mikor minden nap othonvan 80ezerért,és a fönök fölötte ál

2012. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért tettem fel a kérdést hogy váltani tudjon...de látom nem volt elég egyértelmű....
2012. szept. 21. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!