Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi fixen letehető 1700-2000...

Havi fixen letehető 1700-2000 brit fontért te eladnád a szabadságod?

Figyelt kérdés

Van ez a munka, nem nagy dolog, de nem igazán van az embernek szabadideje.

Most kaptam meg az első fizetsemet, már nagyon elegem volt az egészből de ez most megint felvidított mert sose volt még a kezemben ennyi pénz, csodás egy köteg fontot tartani a kezemben ahogy még rajta van a biléta a felirattal hogy 1000 pounds, mint az amerikai filmekben...


Nem kell fizetnem a szállásért, a kajáért, sőt még zsebpénzt is kapok, viszont csak napi 2 óra szabadidőm van, vagy ritkán ha van programja az ápoltnak akkor az...


Én mondjuk fiatal vagyok, csak 21 nekem hiányzik a party.

Ok, hogy 4-6 hét után szünet van 2-4 hét kb...

Most még nem tudom hogy megyek-e szünetre, de nem tudom hogy vajon bírni fogom ezt?


Nem egész életemben akarom ezt csinálni csak addig amíg össze nem szedek egy szép kis összeget.


Te feladnád a szabadságod ennyi pénzért?

Napközben 2-3 óra privát idő, mondjuk ok nem kell folyamatosan dolgoznom, de ott kell lennem az ápolttal, olyankor netezhetek, zenét hallgathatok, rajzolok...



2012. szept. 7. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Simán... gyakorlatilag az egész összeg megmarad . 2-4 hét szünet havonta ,napközben rajzolás,netezés ..

Én simán kibírnám,ez enyhén szólva kúrva jó munkakörülmény.

2012. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
én is bőven bevállalnám. 6 hét munka után tudsz partyzni a szünet alatt. vagy ha gondolod, akkor dolgozhatsz 12 órát egy gyarban 70.000 Ft-ért, akkor majd átértékelnéd a dolgokat.
2012. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hájaaa ***** válasza:
75%
Nem tudom mi az a munka, vendéglátás(hajón), vagy vmi fizikai munka. Alapesetben nem adnám föl, de a pénz se minden ugyhogy lehet fél-1év múlva összegyűjtenék annyi pénzt amivel kevesebb melóért kevesebbet dolgoznék, de lenne egy jókora tartalékom(vagy befektetni való pénzem).
2012. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 geobarbi ***** válasza:
88%
én simán elvállalnám, ha mást nem, egy fél évre, és megszedném magam.
2012. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

bentlakásos ápolás,

mondjuk van benne zuhanyoztatás, fenéktörlés... ez nem mindenhol amúgy

de azon kívül hogy napi 4x cseréljük a dolgokat nem nagy cucc...


reggeli, ebéd, vacsora.

főznöm nem nagyon kell

van egy kis takarítás, így napközben a neten lógok, meg rajzolok, meg szervezem a jövőmet...


annyi hogy nem mehetek csak úgy ki az ajtón... max. át a szemközti boltba vagy ilyesmi, de nem sok időre...


tudás szinte semmi nem kell hozzá, tapasztalotot se kértek, mondjuk nekem volt szóval azért kaptam ilyen nehéz helyet, ismerős csak szinte társalkodónőnek van, meg néha főz, mondjuk én nyilván ezért többet kapok mint ő...


azt se tudom hogy maradjak itt ha nem jön vissza az eredeti ápoló, mert van ingyen net, meg laptop- az enyém meg pont most ment tönkre- szóval használhatom egész nap előttem van, ráadásul ez az egyik legjobban fizető hely, ok a máshol is szépen megfizetnek, de heti minusz 80 font is havi 240 font különbség...

2012. szept. 7. 22:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy darabig ki lehet bírni, bár én "csak" napi 13 órákat melózok, és mindig hajnal 3-ig nyomom havi 1500 fontért, de jövő hónapban váltok mert így sincs a meló mellett életem.
2012. szept. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nekem annyira a munkával nem lenne bajom, de a SZABADSÁGOM!!!


Alig várom már hogy vége legyen ennek a helynek és elmehessek Londonba vásárolni meg bulizni...

De már megint meghosszabbítottak... ami nem rossz, de már kezd hiányozni az alkohol és egyéb szórakozási formák.

2012. szept. 8. 11:01
 8/8 lajos 001 válasza:
ameddig lehet csináld ne add föl kitartás ha legalább 3-4 évet kibirsz meg lesz mindened akkor válts de 25 éves korodnál tovább ne csináld addig meg járj nyitott szemmel hátha akad valami jobb kitartás ne add fel mert pár év mulva megbánod szia
2012. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!