Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Augusztus végén, szeptember...

Augusztus végén, szeptember elején érdemes még motort meghirdetni, vagy várjak április közepéig, míg beindul őjra a motoros szezon?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire sürgős eladnod. Szerintem tavasszal könnyebb eladni és talán picivel többet is kaphatsz érte, bár ez utóbbi nem biztos.
2012. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem most biztos nem hirdetném meg, ilyenkor, hogy vége a nyárnak, sokan adják el a motorjaikat olcsón, csak, hogy megszabaduljanak tőle. Most 1 hete vettem egy Babetta 210-est, egy régi P4 alap számíógépre cseréltem, az nem ér 5000 ftot sem. Télen meg egy rendes 26-os montit vettem 2000 ft-ért, az is útban volt, mint a motor.

Március vége- nyár eleje között lehet a legjobb pénzért eladni ezeket, akkor van nagyobb kereslet.

2012. aug. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!