Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Óceánjáró hajón dolgozva...

Óceánjáró hajón dolgozva fotósként kb. mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés

Adódott egy lehetőség, hogy kimehetnék óceánjáró hajóra fényképezni.


Van valakinek ezzel kapcsolatban konkrét tapasztalata?

Mennyit lehet keresni?

Mennyire nehéz munka?


Szeretek fotózni, de profi nem vagyok gyorstalpalón kéne behoznom a lemaradást az indulásig. Ugyanígy az angol: beszélek és értem, de rá kéne még gyúrni.


Vélemény?



2012. aug. 22. 14:43
 1/8 anonim válasza:
100%

Ha felvesznek a hajóra, akkor jön egy 4 hetes fotós tréning (valamilyen hajón), ezután kerülsz majd át a végleges helyedre/hajódra. :D A tréning és utána az első 3 hónap (ez a próbaidő) 1000$/hó. 3 hónap után 1200$/hó.

De vannak extra fotózások is, esküvők például, illetve jönnek mindenféle jutalékok, így a fizetésed végül 1800-2000$ /hó.

Írtad,hogy az angolod nem tökéletes. Nos a fotósnak az ún. fluent (folyékony) angoltudás mellett a szakmai nyelvet is ismernie kell!!

Az én véleményem szerint egy évet még várj a hajózással, addig végezz el egy tanfolyamot (a hajón nem kérnek majd semmi papírt erről, de a lelkednek jobb lesz hogy igenis van ilyen végzettséged) és tanuld meg a szakmai angolt!

Good luck ;)

2012. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és milyen közvetítőcégnél lehet jelentkezni fotós hajós munkára?
2012. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én Szerbiában élek, itt az "Image Photo Services" cégnek van képviselője.
2012. aug. 27. 08:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Novemberben lesz interjú, minden kiderül...
2012. okt. 4. 23:11
 5/8 anonim válasza:
Nos, hogy ment? :))
2012. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Voltam kint dolgozni, nagyjából 800-1000 Eu körül lehet keresni... Napi 10-12 óra melóval, szabadnak nélkül!
2015. jan. 8. 11:00
 7/8 anonim válasza:

Utolsó válaszoló:

Fotósként? Hogy lehet napi 10-12-őt dolgozni ilyen pozícióban?

2015. jan. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7: Simán. Én esküvőfotós vagyok. Volt esküvő ahol 18(!!!) órát fotóztam végig. Az utómunka miat meg egyébként is átlag 15-17 órát dolgozom márciustól novemberig, szabadnap nélkül.


Egyébként saját felszerelést vittél?Ha igen milyet?

2015. jan. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!