Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van e itt munkaadó aki a...

Van e itt munkaadó aki a környezetvédelem bármely területén dolgozik?

Figyelt kérdés
Akadozok a jó önéletrajz írásával, és tudni szeretném, hogy mondjuk egy szennyvízkezelő cégnél, egy környezetvédelmi cégnél számítanak e ezek a dolgok a leendő főnök szemében? Én egyébként most pályát változtatni készülök, 28 éves vagyok, eddig voltam már műszakvezető termelésen, tanár egy gimiben, tréner egy gyárban, és voltam már polírozó is, ez utóbbi nincs más választás alapon. Én tudom, hogy sok mindenre vagyok képes, úgy gondolom, hogy sokat spóroltam már a gyáraknak is ahol melóztam, hiszen én mindig is idő előtt szerettem befejezni a munkát, vagy több darabot, teljesítményt csinálni. De ez hol számít egy ilyen kvalifitású cégnek? Ha valaki nem is vezető, de tud válaszolni, megköszönném.
2012. aug. 15. 10:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!