Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Zepter mint munkáltató,...

Zepter mint munkáltató, munkahely?

Figyelt kérdés

Kinek milyen tapasztalatai vannak? Olyanokhoz szól elsősorban a kérdés, akik már dolgoztak a Zepternél?

Mi volt a feladat, milyen a hangulat? Mennyi ideig bírtad?

A rugalmasan kezelt munkaidő mit takar?



2012. máj. 8. 14:09
 1/5 Gordon Freeman ***** válasza:

röviden, tömören: átverés az egész, ha eladnak miattad valamit, max. ők járnak jól.


2006-ban voltam ott amikor eladtam egy kis szutyok lámpát, és a jutalékom mivel még levonták belőle a saját hasznukat is, kemény 15.000 forint volt.

ennyit te is kereshetsz 1 hónap alatt ha szerencséd van.


alapvető tény, hogy jutalékos rendszerbe nem szabad bemenni, így ha ezen gondolkodol te se tedd, mert átverés az egész.

ha már egy embert legalább le tudok erről beszélni megérte! :)


Igazából nem tudom hogy lehetséges az, hogy nem buktatták le és zárták be már ott azt az egész kócerájt.

persze engem is bepaliztak de akkor még ifjú voltam és bohó

2012. máj. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gordon Freeman ***** válasza:
ja amúgy meg én csodával határos módon 2 hónapig voltam és a melód az, hogy plázákban vagy teszkókban kiállj és leszólítsd lehetőleg az öregebbeket és átverd őket hogy ha behívják őket a székházba akkor ott is átverjék még egyszer őket!
2012. máj. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Igazából nem tudom hogy lehetséges az, hogy nem buktatták le és zárták be már ott azt az egész kócerájt."

Úgy, hogy a tevékenység, amit végeznek nem törvénytelen. A Zepter egy fosh cég, és nem lehet jó dolog nekik dolgozni, de egyáltalán nem az a baj, amit az első válaszodban leírtál. A kérdezőt jó, ha lebeszéled, de nem jó, hogy rossz indokkal teszed.

A jutalékos rendszer a világ legkorrektebb javadalmazási rendszere. Pontosan annyit keresel, amennyiért megdolgoztál, és pontosan annyit dolgozol, amennyit meg akarsz keresni. Ha jól csinálod, sokat kereshetsz vele. Ha rosszul, akkor vagy jobbá válsz, vagy feladod és másba vágsz. Azzal meg végképp nincs gond, hogy egyetlen eladott (kb 80-120 ezer ft-os lehet) termék után a te jutalékod mindössze 15000 Ft.


A probléma ott van, hogy a jutalékos munkát állásként hirdetik meg - nem az.

A probléma ott van, hogy iszonyú drágák, és annyira nem jók - sok esetben kifejezetten rosszak - a termékeik.

A probléma ott van, hogy olyan módszerekkel dolgoznak, mint amit a második válaszodban leírtál.

2012. máj. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem egy párnapos tanfolyamon kellett részt vennem, majd egy vizsgát követően állhattam volna munkába. Végül nem mentem el a vizsgára pont azok miatt az okok miatt, amiket írtatok a kommentekben.
2012. máj. 25. 23:16
 5/5 anonim válasza:
Üdv! Én a Zepternél dolgozom, és az első hónapban 0 Forintot kerestem. A másodikban 160 ezret. A harmadikban (nemtudom pontosan) 10-20 ezer körül, míg az előző hónapban 190 ezret. A döntés a tiéd
2012. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!