Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erdemes kimenni az angolokhoz...

Erdemes kimenni az angolokhoz dolgozni?

Figyelt kérdés
haverom kiment dolgozni az angolokhoz, es orankent 6 fontot keres es 3 hetre 720 fontot kap es 300 font eleg neki hogy kellemesen elvan. ebbe minden benne van.1 alberletbe 3an vannak. szoval boven felre tud tenni.ez videken van nem varosba, mivel ott minden olcsobb. erdemes kimenni igy oda dolgozni? mondta hogy el tudja nekem is intezni a kijutast. realisak ezek az ertekek?
2012. aug. 5. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
300 font szállásra és kajára? Az még vidéken is kevés. Egyébként az, ha nyomogognak a szálláson az nem élet. Annyit nem ér a spórolás. Én élni jöttem, nem pedig csak megélni. Nyomorogni otthon is lehet, azért nem érdemes kijönni. Véleményem szerint tisztességes körülmények közötti élethez nem elég a 6 fontos órabér. Ha saját lakást, kocsit akarsz fenntartani, ahhoz màr nem alja munkát kell végezni.
2012. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!