Ingyen dolgozni?

Figyelt kérdés

Nem Magyarországról írok,de most egy magyar céghez hívtak dolgozni.Magyarországon állítólag 6 iroda működik.Ebből nem tudom mi igaz..

Bonyolult az egész,már tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban,de fejlemények vannak..

Minden nap menni kell dolgozni,reggeltől délig,telefonálgatni kell,de nincs fizetés!3 nap iskolázás volt,vagyis elmondta,ami le van írva..5 napos próbaidő-azt mondta,ebben az 5 napban eldől,hogy alkalmasak vagyunk e,de nem mond semmit.Lassan 2 hete ott vagyunk,de semmi szerződés nincs,hiába kérdem van e fix fizu,erre válasz nincs.(mert nem ad fix fizut)

Termék után jár a pénz,de mi újoncok,ha nem adunk el 10 terméket,nem kapunk pénzt.És valljuk be,mai világban azért nehéz valamit is telón eladni.

Hiába pattogunk..kitesznek evidencióból(ez azt jelenti,hogy járok jelentkezni és így fizetik a betegbizt.)és akkor fizethetem magam után az 50 eut..

De ha megmondaná,hogy 1 hónapra kapunk mondjuk 200 eut,akkor eljárok,de így ingyen??Nem tudunk mit tenni..könnyebb,hogy kiírhattam.


2012. aug. 1. 14:42
 1/2 anonim válasza:
Papír nélkül SEMMIT nem szabad elvállalni!! Így nincs bizonyíték arról, hogy Te ott dolgozol, még szép hogy halogatja.. De Ti is buták vagytok, hogy ezt hagyjátok és nem léptetek már le RÉG szó nélkül, ő meg ezt simán kihasználja. Bolond lenne fizetni nektek. Vagy írj alá szerződést (mert a próbaidőt is mindenki köteles kifizetni), vagy lépj tovább, mert így ingyen dolgozol, semmi pénzt nem fogsz kapni.
2012. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen,akik ott vagyunk újoncok,ezt beszéljük,hogy mit kellene tenni,mert ez így nem jó..Mindenhez szerződés kell...és telón is annyian lecsesztek már :(

Csak az van,hogy ha ott hagyjuk,akkor már nem fizetik a betegbiztosítást,mert kitesznek evidencióból(ami kis támogatást kapok,azt is elveszik)...de volt,akit Ő maga engedett el,és már ki is tették,mert hogy nem működött együtt az újont -.- .. igen sz-r helyzet..

2012. aug. 1. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!