Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajz angolul?!

Önéletrajz angolul?!

Figyelt kérdés
Valaki talált már tökéletes mintát neten és annak alapján megírta a sajátját?

2012. júl. 25. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges hozzá bármilyen minta, fogod a magyar nyelvűt, és lefordítod. Ha ez nehézséget okoz, akkor nem érdemes megpályáznod az állást, mert nyelvileg nem vagy rá felkészülve, agyon fogod stresszelni magad.
2012. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem a nyelvvel van problémám... nyilván nem pályáznék meg egy munkát (főleg nem úgy hogy külföldön tartózkodom)ha nem beszélnék angolul... egy normális hivatalos mintát kerestem volna, egy olyat ami valakinek már bevált, dehát miért is a kérdésemre kapnék választ...
2012. júl. 25. 16:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Kaptál, nincs bevált minta mostanság...


A robotikus munkákat kivéve szinte mindenhol a kreatív, egyedi CV-ket részesítik előnyben, mint a sablont.

2012. júl. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Milyen az a kreatív cv?Én ilyenről még nem hallottam és kíváncsi lennék rá,hogy mik az ismertető jegyei.
2012. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt elég nehéz így körülírni - mi is kaptunk most párat egy munkakör betöltéséhez.


A lényege, hogy nem egy Europass CV kitöltve és jónapot.


- Benne van minden fontos és szükséges anyag, mégis mellőzi a lényegtelen információkat

- Egyedi a külleme, mégis tiszta és jól átlátható

- Nincs összezsúfolva, de max. 2 jól áttekinthető oldalból áll

- Amiket én láttam, abba egy kicsit beleszőtték a motivációjukat is (tehát nem volt mellécsatolva motivációs levél sem) de maximum pár sorban.


Szóval érdekes és szokatlan. Mi is egy ilyet választottunk és nem bántuk meg.

2012. júl. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az egyedi küllem alatt,az egyedi formázást érted vagy esetleg színes volt vagy valami ilyesmi?
2012. júl. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen elkészítem neked, ha nem megy egyedül.
2012. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem volt színes. Inkább a formátum.


Nem a szokványos nyers "csak adat", de nem volt eltúlozva sem, mint az "írok 5 oldal egybefüggő szöveget amiben még azt is leírom mit reggeliztem tegnap" stílusú.

2012. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!