Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában gyári munka 8...

Angliában gyári munka 8 fontos fizetésért? KAMU?

Figyelt kérdés
Londonban, egy mirelit gyümölcsöket formalmazó céghez mehetnék gyári munkásként, az expresszen olvastam a hirdetést. Nem feltétel a nyelvtudás (bár én kenem-vágom az angolt), viszont a szállást előre kell fizetni, habár a kiutazást és a munkaruhát a munkáltató intézi. Repülővel, és azt sem kell kifizetnünk. Emellett 8 fontos fizetés, heti 5 nap munka, napi 10 óra. SZERINTETEK KAMU??? 21/L

2012. júl. 24. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez egész jó fizetés, bár a napi tíz óra kicsit soknak hangzik. Nekem nem tűnik kamunak, de persze teljesen biztosan nem lehet megállapítani. Szerintem fogadd el, úgyis fizetik az utazást.
2012. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nagyon jó a fizetés! Attól félek, hogy kamuszerződés íratnak velem alá, beszedik a lakbért előre, aztán szó se lesz repülésről, és eltűnnek a pénzemmel! :( Bizalmatlan vagyok, bár normálisnak tűnt a csaj. A hirdetésben szereplő londoni cég valóban létezik, csak a magyaroktól félek, hogy beszívatnak!
2012. júl. 24. 18:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Előre semmit ne fizessél.

Én most szoptam egy ilyen jól hangzó külföldi melót. Buktam 11.600.- pénzt mert arra kellett csak befizetni hogy az erkölcsit lefordítsák és az önéletrajzod. Abból megjött az erkölcsi és valami fordított erkölcsi de az tuti nem hivatalos. A fószert elkapták de szabadlábon védekezhet egyenlőre. Egy 57 éves pesti faszi volt. Kb 300 emberről húzott le ennyi összeget. Szóval semmit ne fizess előre mert az tuti kamu.

2012. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tőlem 200 angol fontot kérnek, 2 heti lakbér, + 2 hét kaució! Nem tudom mit csináljak! :(
2012. júl. 24. 18:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Előre semmit mert az tuti átverés. Ha igazi munka akkor kivisznek és ott kell intézni mindent.
2012. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha "kened-vágod" az angolt, akkor miért az expresszen keresel londoni állást???
2012. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Árpádfalvi Zsolt válasza:
100%
Valóban érdemes ügyelned, mert én is több olyan cégről hallottam, ahol a szállás az igazi biznisz, munka meg vagy van, vagy nincs, és általában az utóbbi a jellemző. Ha a szállás elfoglalásához kötik a munkát (és akkor természetesen több heti kaucióhoz) akkor az figyelmeztető jelzés kell, hogy legyen számodra. Azt kell meggondolni, hogy a befektetésük (kiutazás: tény munkaruha: ígéret) megtérül-e ha kamuznak.
2012. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Hát figyelj, ha kamu akkor elveszítesz 200 fontot, ha nem kamu, akkor viszont van egy remek kis állásod, amiről azért sok kivándorló csak álmodik. Én kockáztatnék, annyira azért nem sok pénzről van szó.
2012. júl. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Vállald el az állást és mond azt, hogy a szállást magad intézed. Simán lehet albérletet....vagy akár csak egy szobát szobát bérelni.
2012. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Hát valóban átverés volt, jó tanulópénz! Megtanultam, hogy előre soha semmit! :) Legközelebb okosabb leszek, ez most 70 000 Ft-omba fájt! De így tanulja meg az ember! Feljelentettem őket a rendőrségen, remélem istenesen besz-pják! Egyébként a hirdető CSÖMÖRI SZILVIA, akinek utaltam TORMA ISTVÁN, ALJAS CSALÓK! Hirdetésükhöz a 0620/4206099-es számot használják. Nyilván nem fognak még egyszer ezekkel az adatokkal próbálkozni, de azért vigyázzatok! SOHA SOHA SOHA NE FIZESSETEK ELŐRE, 500 fT-OT SE!!!!!!!! Innen is puszilom őket, és kívánom, hogy koporsó szegre költsék! <3 :)
2012. júl. 27. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!