Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodákban ugye az egyszerű,...

Irodákban ugye az egyszerű, sima alkalmazottnak ugye nincs ilyen csapatépitő tréning (cégképviselés) heti pl.2 alkalommal? Egy egyszerű alkalmazott nem képviseli a céget ilyen helyeken, ez a felettesei dolga. (folyt. Lentebb)

Figyelt kérdés
Felettesei kb a köözépvezetői rész feletti szint.. Megha van se kötelező.Hallottam még ilyenekről hogy irodákban ha bejön valami külön tender, plusz megrendelés akkor ha mondjuk 16:00ig van a munkaidő, akkor akár mondjuk +3órát is bent kell lenni (ez milyen gyakran van)? Ritkán sztem, mert munkák nincsenek nemhogy túlmunkák és több emberrel beszéltem akik szintén ezt mondták. Akinek csak sima érettségije van az úgyis csak kisebb munkákat kap nem iylen nagyokat, persze bérminimumért... (akinek érettségije van az már megkapja)
2012. júl. 13. 12:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Egy ember akinek érteeségije van csak nem is tud ilyen pályázatokat kiirni meg tendereket csinálni :D
2012. júl. 13. 12:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs félnivalód. Olyan embert, akinek csak érettségije van, fel sem vesznek irodába olyan cégekhez (multik), akikre ez a csapatépítősdi jellemző. A legutolsó asszisztenstől is minimum közgazdasági diplomát, két nyelvvizsgát kérnek. :)
2012. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
már megint kezded???????????
2012. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Köszönöm szépen!


Második válaszoló....

Magának is jó napot! :D maga kicsoda? Milyen jogon szabja meg h mit kérdezhetek meg? Miféle provokátor maga?

2012. júl. 13. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:
A csapatépítés és a cég képviselete egy vacsorán két teljesen külön dolog. Nem is értem, mit akarsz kérdezni.
2012. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem ez az egesz csapatepito trening meg hasonlok akkora baromsagok. Tiszta idiotak.

Foleg birom mikor egyik irodabol atmennek beszelgetni egy masikba es azt mondjak "meeting" en voltam. A hideg kiraz az ilyen debilektol. Meg jo, hogy nem kell ilyen helyen meloznom, inkabb a magam fonoke vagyok.

(amugy se mennek ilyen helyre)

Sok kis gyoker dolgozik ilyen helyen, meg treningre meg meetingre jarnak, aztan megvennem az osszeset kilora..kb.

2013. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!