Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igaz, hogy július 1-jétől...

Igaz, hogy július 1-jétől hamarabb jön a fizetés?

Figyelt kérdés
Olvastam egy pár cikkben a fenti állítást. Ez azt jelenti, hogy ha 5-e volt általában a fizetésnap, akkor már 4-én rajta lesz a számlán a lé?
2012. júl. 1. 11:14
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Attól, hogy a bankok gyorsítják az utalásaikat még nem biztos, hogy a cég felhagy a késedelmes fizetési gyakorlatával :D
2012. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Világos.:) Akkor a cikkírók nyilván csak idealisták, én is nehezen tudom elképzelni.
2012. júl. 1. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanazon a napon indítja az utalást mint egyébként korábban bármikor, akkor 1 munkanappal előbb a bankszámládon lehet ( kivéve, ha eddig is egy banknál volt a cég és a munkavállaló számlája, mert akkor nem változik semmi).
2012. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2012. júl. 1. 11:39
 5/6 anonim ***** válasza:
az a lényeg, hogy most már 4 órán belül meg kell érkeznie az utalásnak, akár melyik banknál is vagy. Szóval a főnököd dörzsölt, nem fogja az utalást indítani csak 5.-e reggel 8 órakor
2012. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja. Igazából önkormányzattól kapom a fizetést, közalkalmazott vagyok.
2012. júl. 1. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!