Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem a NAV-hoz (APEH)....

Jelentkeztem a NAV-hoz (APEH). Július 30-ig bírálják el a pályázatokat. Mikorra várható az, hogy elkezdik az interjúztatást? Hogy megy ez a NAV-nál?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 15:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
sajnos szerintem a mai világban ha nincs ismerősöd be sem fognak hívni
2012. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
79%
na jó azért meg lehet próbálni azért valamilyen végzettséged van? nem? a határidőnek le kell járnia az biztos augusztus első hetében talán, öltözz fel szépen és úgy menj el hogy nincs semmi veszíteni való, az előző voltam és azért írtam mert már régóta nem találok én sem állást, egy idő után elkeseredeik az ember:-(
2012. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
azért írd meg ha sikerült
2012. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
de azért szerinted, hogy van ez kell ismerős vagy nem kell, ha egy állásra jelentkezel, én szerintem jó ha ha van, és szerintem ez ez minden állásra igaz az előző voltam
2012. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Én azt olvastam, hogy létszámstop van náluk, nem?

Persze, mindenhova kell ismerős, de azért ha jó az önéletrajzod, akkor behívnak. Persze lehet, hogy potyára, mert úgyis az ismerős jut be, de legalább legyen meg a látszata, hogy keresnek...

Én többször jártam már úgy, hogy tök jó volt az interjú, de hiába, mert nem vettek fel. Aztán megtudtam, hogy kit vettek fel. Hát, anyám, sötét, mint az éjszaka....

2012. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Brutalisan el tud az ember keseredni, valoban...en mar 4-5 fele oneletrajztechnikaval meg sok-sok HR-es ismerossel tarkitva probalok allast keresni es nem gondolom hogy en lennek ennyire hulye :( 15 eves szakmai tudas van a hatam mogott es It teruleten probalok elhelyezkedni.

Ha ismeros van max annyival jobb a helyzet hogy oda nagyobb szazalekban hivnak be...tul vagyok tobb mint 250 jelentkezesen...legtobbszor meg automata level sem jon vissza, amiben kozlik hogy mennyire ertekelik a tudasomat es hogy elmentik az adatbazisba majd az oneletrajzomat.

En bestsellert fogok errol irni...soot volt olyan ahova jelentkeztem egy tobbszor egymas utani meghirdetett poziciora illetve masik poziciora is ugyanannal a HR-es holgynel akinek visszamasotlam a korabbi levelezesunket (en tudom hogy rengeteg emailt valt) de megvolt az "elmentjuk az oneletrajzodat stb stb" es legkozelebb mar fogalma sem volt az egeszrol a levelek bemasolasa utan sem...szoval tudnek meselni...

2012. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Légyszi írd már meg h mi volt, kíváncsi vagyok!

Én is jelentkeztem még májusban egy hirdetésre, engem be sem hívtak..

2012. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Milyen végzettséged van?
2012. júl. 11. 15:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem Informatikus mernok vegzettsegem van...
2012. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintem itt protekción alapul minden. Informatikus végzettséggel miért nem egy magáncégnél helyezkedsz el?
2012. júl. 12. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!