Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon félek! Holnap lesz az...

Nagyon félek! Holnap lesz az első munkanapom! A tied milyen volt?

Figyelt kérdés
Elsősorban tapasztalatokat várok neked hogy telt? milyen volt? visszagondolva az első napodra mit gondolsz?

2012. jún. 20. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Izgalommal teli.

biztos voltam benne hogy semmit nem fogok tudni,hülye leszek hozzá,elrontok első nap mident.


Ehhez képest jó kis csapat fogadott,első nap munka közelébe nem mentem,mert körbevittek a gyárban,irodákban,bemutattak mindenkinek,néhány embernél leragadtam hogy mit is csinál,jegyzetelgettem.Aztán hagytak,ismerkedjek a környezettel,másnak megmutatják miket is fogok csinálni.

2012. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon jó volt :) izgultam, de ez mindenkinél így van szerintem :) bár a stílusomhoz képest visszahúzódó voltam :) és csendes. Nem lesz gáz :) csak add magad, nem kell jópofizni, azt nem szereti senki, legalább is szerintem :) írd meg, hogy milyen volt és Gratulálok a melóhoz :) mit fogsz dolgozni?
2012. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyban függ attól, hogy milyen munkáról van szó.

Én pl. elsőnek egy telemarketinges cégnél tudtam elhelyezkedni, ahol még csak be sem mutattak a kollégáknak, illetve csúnyán néztek amikor szünetbe barátkoztam velük. Ott csak a teljesítmény volt a fontos, emberszámba se vettek.

Aztán sikerült bekerülnöm egy ruházati üzletbe eladónak, amit imádtam, a csajokkal már első nap átbeszéltünk mindent, amikor nem voltak bent vevők.

Ami fontos, hogy minden helyzetben legyél mosolygós, nyitott, barátkozós emberke, akkor nagy baj nem lehet.

2012. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok


Az még lemaradt: a neveket,beosztásokat sok hét kellett mire megjegyeztem mindenkiét :)

Csináltam aranyos ábrákat,hogy ki ki lehet,név,beosztás,hol találom,mi lesz vele a dolgom,most is meg van,mosolygok rendesen.

2012. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Futólag bemutattak mindenkinek, megmutatták a dolgokat. Egész más volt az első néhány nap, hét mint a későbbiek. Használd ki ezt az időszakot!
2012. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Első nap körbevezettek a gyárban,megmutatták,hogy melyik gépnél mit csinálnak.Másnap már egyből munkagépre kerültem de úgy,hogy akit műszakváltáskor váltottam szinte semmit sem magyarázott el nekem,otthagyott a francba.Életem legsz@rabb napja volt,sírógörccsel mentem haza és azt mondtam anyukámnak,hogy én ezt nem fogom bírni,ki fognak rúgni vagy én mondok fel.Ehhez képest már két éve itt vagyok.
2012. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig könnyebb volt, ha többen kezdtünk egyszerre. Csak jobb, ha többen nem tudják, hogy ki kicsoda és mi micsoda, mintha te egyedül nem tudod. :)
2012. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon izgultam hogy na akkor mivel fogom kezdeni mit kell ki-be szálítgatnom a raktárból a termelésbe vagy mit kell össze szerelnem, én nagyon beparáztam, de így utólag már nevetek rajta :D

A lényeg az volt hogy bementem mondták a portán hogy várjunk ott, rajtam kívül még 5 ember kezdett akkor. Jött a leendő főnököm bekísért minket egy ilyen iroda szerűségbe ott bemutatkoztunk egymásnak, elmondta hogy kinek milyen munkát szánnak meg megkaptuk a műszakbeosztást. Utána orvosi vizsgálat volt kb 10 perc alatt végeztem majd kaptunk munkaruhát aztán körbe lettünk vezetve megmutatták az öltözőnket, kaptunk szekrényt is meg minden. Utána bekerültem a termelésbe bemutatkoztunk a kollégákkal aztán odavittek egy munkaállomásra és mondták hogy figyeljem mit csinál ott meg hallgassam végig ameddig magyaráz, ez volt 2 óra hosszáig utána 1 órát gyakoroltam, majd munka és tűzvédelmi oktatás volt aláírtam egy csomó papírt műszak végén meg vizsgáznom kellett egy adott gép működéséről amit előtte elmagyaráztak meg begyakoroltam, utána a maradék 1 órában meg rendet kellett csinálnom aztán hazamentem. Másnap kezdésnél meg már rendesen dolgoztam.

Nekem tetszik a hely jó fej munkatársak rendes főnök. A nagyfőnökünkkel sem vagyok rosszba, illetve egy jótársaságba kerültem. Ne izgulj első napod lesz a legkönnyebb :)

2012. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Gyárba vettek fel takarító operátornak igazából azért izgulok, mert félek, h mindenki hülyének fog nézni, h most kezdek még és semmit sem tudok + zavaró lehet ha az ember állandóan kérdezget, h miért mi hogyan is van! Remélem jó lesz, mert nagy nehézségek árán jutottam be! Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!!!!!! Picit megnyugtattatok!
2012. jún. 20. 17:14
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ne izgulj, nem csak az első napod lesz kérdezős, de ez normális. ha nem kérdezel, honnan fogod tudni, hogy mit kell csinálni? inkább most kérdezz, és később profi leszel :) majd meséld el, milyen volt az első nap :)
2012. jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!