Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmában lehet 500....

Milyen szakmában lehet 500. 000ft többet keresni semmit tevéssel, a politikai pályán kívűl?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 12:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
13.01.Nem fejes a tesóm,és nem keres fél millát sem,de nem is 75.000 a fizetése...csak azért írtam,mert akik az apehnál dolgoznak (diplomásak) azok nem annyit keresnek mint egy kis titkárnő bármelyik cégnél...Aki termelésben dolgozik az tudja,hogy amíg ő túlórázik,és dolgozik rendesen(akár légkondi nélkül 30 fokban) akkor sem fog annyi pénzt haza vinni mint a felette lévő légkondis irodából a titkárnő...Fél milliót keresni nem lenne rossz senkinek sem...lehet,hogy az egyik kereskedelmi Tv csatornához kéne menni,mint médium....és energiát küldeni a nézőknek bizonyos fizetségért...
2009. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

13:08-nak. Az én anyósom nem diplomás, viszont 15 éve ott melózik. Egyébként nem én írtam az előbb neked azt a "fejes" dolgot, az valaki más volt.


Ja, és ugyanazt a melót csinálja, mint a diplomások, ő mégis 75ezret kap havonta.

2009. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1.vagyok


elnézést,nem akartam általánosítani,biztos is h.vannak sokan akik ott dolgoznak és keveset keresnek.csak elfogult vagyok.van ismerősöm ott,és az ő példájára gondoltam.)

2009. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13:26: mert diploma nélkül másik kategóriában van a bértáblázatban.
2009. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!