Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az álláshirdetésekben a...

Az álláshirdetésekben a szakmai gyakorlat azt jelenti, hogy abban a szakmában dolgoztam e vagy hogy valaha dolgoztam e már?

Figyelt kérdés

Most végeztem OKJ-s szakon és állást keresek, de dolgoztam már diákmunkaként telefonos operátorként két évig, ha jelentkezem egy más területű állásra akkor a jelentkezésnél 0 év gyakorlatot kell írnom vagy 2-t?

Köszönöm előre is!


2011. jún. 7. 10:55
 1/4 komasa ***** válasza:
Sajnos 0!
2011. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a szakmai gyak 0, de azért írd bele, hogy dolgoztál 2 évet valahol, mert azért nem mindegy, hogy abszolút nem dolgoztál még, vagy csak a szakmában nem.
2011. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos 0. Ha tegyük fel marketingesként dolgoztál 10 évig és meguntad, mert könyvelőnek akarsz menni, akkor az olyan, mintha pályakezdő lennél.


Egy könyvelői állásnál kutyát se érdekli, hogy marketinges voltál, vagy takarító, hanem az, hogy dolgoztál-e már a szakmában. Ha nem, akkor gyakorlatilag pályakezdő vagy.

2011. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok értem már, köszi szépen!
2011. jún. 8. 07:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!