Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az IBM-nél (SSC) milyen...

Az IBM-nél (SSC) milyen dolgozni? Pl. ügyfélkapcsolat, beszerzés?

Figyelt kérdés
Milyen = nagyon pörgős-e, mennyit követelnek, milyen am unkaidő, fizu, túlóra, hangulat.
2012. máj. 24. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, miért érdekel? Gondolkodsz, hogy megpályázd-e vagy már fel is vettek esetleg? Bár akkor gondolom a fizetésről legalábbis nem itt érdeklődnél.

Én nekem egy olyan ssc-s állásról van tapasztalatom, ami német nyelven ment volna, de az interjú félig angolul zajlott, mert ugye az IBM belső nyelve angol.

Bruttó 260-at ajánlottak, pályakezdőként.

Azt mondták fiatalos, jó hangulatú, nemzetközi a csapat, néha van túlóra, de kifizetik, vagy máskor később jöhetek cserébe.

Végül nem vettek fel, most egy hasonló kaliberű állásom van, de ha itt lehúzok 1-2 évet, újra megpróbálom, mert valamiért szívesen dolgoznék én is ott.

2012. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, nagyon hasznos volt, pont ezekre voltam kíváncsi! :) Miért kérdeztem? Azért mert SSC-ken belül is úgy tudom, az IBM jónak számít, de részleteket nem tudok, ezért is érdekelt. Sok helyen -nem SSC-nem fizetnek túlórát, de ha munka van, maradj és csináld meg, és örülj, hogy van munkahelyed. Ezért voltam kíváncsi, milyen lehet ott a munkakörülmény. :)
2012. máj. 27. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!