Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún a tegeződést...

Állásinterjún a tegeződést kinek kell kezdeményeznie?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha az interjúztatók is fiatalok, talán még nálam is fiatalabbak, vagy ha nem akkor korombéliek.

Nagyon hülyén jön ki, hogy magázódunk, de jól gondolom, hogy nem a jelentkezőnek kell kezdeményeznie?



2012. máj. 9. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod, a jelentkező nem kezdeményezhet tegeződést, amíg fel nem vették, semmiképp!!!
2012. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az interjúztatónak, sokszor élnek is a lehetőséggel!
2012. máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha munkahelyet keresel, akkor ott NEM haverokkal beszélsz. Letegezni bárkit is egyenlö azzal, hogy nem vesznek fel.


HIVATALOS beszégetésnél MINDEN alkalommal magázzák egymást a felek, függetlenül attól, hogy ki mennyi idös.

2012. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor jól cselekedtem. Csak mégis olyan hülye érzés volt, mert látszott, nem ilyen fagyos rideg magázódós emberek, de mégis emiatt egy kicsit fagyosnak éreztem a közeget és vizsgaérzésem volt. Kicsit az is bennem van, hogy ha annyira szimpatikus lettem volna nekik, akkor elsőre felajánlották volna ők a tegeződést, és most olyan, mintha azért nem tették volna, mert többet úgysem akarnak látni.

Bár ez sem feltétlen van így, hisz egy másik cégnél régebben meg bejöttek a terembe, rámnéztek és egyből kérték, hogy tegeződjünk. Mégsem engem vettek fel.

Na jó, tehát nem voltam udvariatlan.

2012. máj. 9. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
A tegeződést mindig az ajánlhatja fel, aki aktuálisan magasabb pozícióban van a másiknál. Jelen esetben az interjúztató (mivel te KÉRSZ tőle munkát).
2012. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A tegeződést az interjúztató ajánljhatja fel. Akkor viszont el kell fogadni a pertut.

Kézfogásnál szintén az interjúztató nyújt először kezet.

2012. máj. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!