Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon elkeseredtem. Valóban...

Nagyon elkeseredtem. Valóban ez az igazság?

Figyelt kérdés

Van egy banki ügyintéző felsőfokúm (2éves okj)

Felsőfokú nyelvvizsgám angolból és németből.

1 év múlva végzem el az adóigazgatási szakügyintézőt ( ez is 2 éves képzés, de fősulin fsz képzés keretében)

Ezeken kívül van még egy felsőfokú reklámszervező szakmám. Viszont diplomám nincs, Tényleg valószínű, hogy nem fogok állást kapni bankban, mert nincs diplomám? :(



2012. máj. 5. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezért nem kapsz bankban állást hanem mert leépítések vannak! A legtöbb bank pl tavaly és tavaly előtt is folyamatosan leépített és több tucat bankfiókot zárt be!

Magyarán százával vannak gyakorlattal rendelkező bankosok egy olyan álláspiacon ahol a bankok max pár embert vesznek föl!

A képzettségeddel nincs baj de valoszínű máshova kell menned...

2012. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bankban dolgozom, és tudom, hogy ilyen végzettséggel is veszünk fel embereket. Amit az első ír, az igaz, a legtöbb banknál létszámstop vagy leépítés van jelenleg, ez okozhat gondot.
2012. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy fogsz e állást kapni vagy nem azt én nem tudom. Nem vagyok jós. De az tény, hogy sok banknál leépítések vannak. Rengeteg fiókot bezártak. De azért mindig hirdetnek meg 1-2 új állást is. Mondjuk nem árt ismerős, mert ezren vannak egy ilyen állásra.

K&H-nál ősszel indul a pályakezdő. Jelentkezz!

[link]

2012. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért reménykedem, és résen leszek. Talán a szerencsém az lesz, hogy tesóm egy pár évvel ezelőtt a K&H egyik részlegének volt az igazgatója, csak kapott egy jobb ajánlatot és munkahelyet váltott. Hátha maradtak olyan kapcsolatai, amelyek hasznomra válnak majd.
2012. máj. 5. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!