Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megkötötték a számlámra az A...

Megkötötték a számlámra az A hitelt, de igazság szerint igen messze vagyok a minusztól, így van költsége?

Figyelt kérdés
mármint így rendelkezére áll, hogy megkötöttük de igénybe nem veszem, van dija?
2012. ápr. 19. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen van, de amikor megkötötted el kellett, hogy monják a feltételeit. Nekem is van, bár nem használom ki, de azért vésztartaléknak jó.
2012. ápr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van, és időnként használom csak. Pontosan követem a banki költségeket, és az a helyzet, ha nem használod, akkor nincs költsége. Ha használod, akkor van egy rendelkezésre állási díj, és ha hó végén is (!) mínuszban van az egyenleg, csak akkor számolnak fel rá kamatot.
2012. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!