Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú után általában...

Állásinterjú után általában mennyi idő után szokták kiértesíteni az embert, hogy sikerült-e a munka?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam interjún, nem éreztem rossznak, sőt, de mint tudjuk, ez egyáltalán nem jelent semmit sajnos. Most voltam még életemben először interjún, ezért nem tudom, hogyha sikerülne akkor mikor hívnának? Azonnal vagy egy hét múlva? Ha ennél több idő telik el csendben akkor már ugye tuti nem én lettem a befutó...

Ez a "majd jelentkezünk" elég tág időintervallum...



2012. máj. 4. 10:53
 1/4 teleka ***** válasza:

Szia!


Nagyon változó. Valahol levelet/e-mailt küldenek, hogy most sajnos nem, valahol ennyire sem erőltetik meg magukat és eltűnnek örökre.

Az állami szervek sokszor megengedik maguknak azt a luxust, hogy 3-4 hónap múlva szólnak, hogy esetleg jöhetnél.

Az átlag amúgy 2 hétnél nem hosszabb és ha sikerült vagy továbbjutottál, általában telefonon szólnak.


Sok sikert!

2012. máj. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
változó. attól függ hogy nekik mennyire sürgős. átlag 2 hét. ha addig nem akkor nézhetsz mást lassan.. ha nem akkor meg csak +.
2012. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább csak akkor értesítenek, ha sikerült. Ha nem, akkor nem is keresnek. Volt, hogy engem 1 hónapon belül hívtak, hogy menjek be.
2012. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gordon Freeman ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom hogy nem sokkal, legfeljebb 2-3 nappal később!


Ha kellesz nekik keresnek hamar.

2012. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!