Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megpályáznátok ezt az állást?

Megpályáznátok ezt az állást?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt megpályáztam, és nem nyertem el. 1 évre szólt és nem hosszabbíttak a nyertessel, újra kiírták. Újra megpályáztam jövőre, és elvileg én nyertem volna, de mire kiderült, már aláírtam más munkát 1 évre.

ÉÉÉS most idén is kiírták azt a munkát.

Ti megpályáznátok?

Álmaim munkája, de félek, hogy tüske van a munkaadókban, hogy tavaly mást választottam, illetve nekem furcsa, hogy senkivel nem kötnek 1 évnél hosszabb szerződést, pedig én stabil állást szeretnék.

Mit gondoltok erről?



2012. máj. 2. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenféleképpen megér.Akkor mi lesz,ha nem vesz fel?Sajnos nem dől össze a világ tőle,teljesen átlagos.Inkább az a ritka,ha felvesznek valahova,ezért sok helyre kell próbálkozni,meg nem árt néha hazudni is.
2012. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!