Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudnám ezt megcsinálni?

Hogy tudnám ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, jövőre (reményeim szerint) egyetem.

De szeretném magam teljesen függetleníteni otthonról mind pénzügyileg, mind lakhatásilag.


Hogy tudnám véghez vinni?


Van olyan ország, ahová szívesen kimennék dolgozni, a repülőjegyet is meg tudnám venni, csak nem tudom hogyan kéne.


Kimenni, és lesz ami lesz, vagy előtte telefonálgassak ottani cégeknek vagy egyetemeknek munka és tanulás terén?

Nem Magyarországon szeretném az egyetemet befejezni, de még abban is benne vagyok, hogy ott újra kezdem az egyetemet. (most az az 1-2 év nem sok)


Az országot nem merem leírni, hova mennék mert nem szeretnék beszólásokat,de ha kell ehhez az infóhoz akkor majd leírom.


Meg lehet ezt csinálni? Mert azt valahogy nem tudnám megcsinálni, hogy minden figyelmeztetés stb nélkül repülőre ülök és ennyi.:S



De nekem az az álmom hogy még ilyen fiatalon kimegyek. Csak hogyan értessem meg? Hogy tudnék függetlenedni? Mit javasoltok?


2012. ápr. 30. 14:17
1 2
 11/12 anonim válasza:
Jaa.. ha kimész bárhova is, előtte mindenképppen zsírozd le a kinti életedet: lakhatás, munka, és beszéld a nyelvet, plusz legyen nálad tartalék pénz, különben éhen halsz az első fizetésig.
2012. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szabad megkerdezni hogy mik a terveid egy Magyarorszagnal is kisebb HDI ertekkel rendelkezo orszagban? Aminek a gazdasagi mutatoihoz kepest kicsiny orszagunk gazdasagi nagyhatalomnak tunik?:D
2012. máj. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!