Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak ÉRETTSÉGIVEL milyen...

Csak ÉRETTSÉGIVEL milyen munkalehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Június közepén fogok leérettségizni, majd utána levelezőn tanulok tovább, mellette szeretnék dolgozni, hogy ne a szüleim tartsanak el. Nyelvet jól beszélek (angol, német) Vajon csak a legrosszabb munkákra van lehetőségem?

2012. ápr. 23. 00:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Természetesen teljes munkaidőben dolgoznék.
2012. ápr. 23. 00:18
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van akkor el tudsz helyezkedni egy jobb munkahelyen is, de ez is attól függ milyen területre szeretnél menni. Az biztos hogy csodát ne várj sehol sem fizetnek túl.
2012. ápr. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van róla papírod, a nyelvekkel lehet szerencséd. Egyébként gyár, betanított munka. Kb. havi 80ezer.
2012. ápr. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
t-mobilehoz meg hasonlókhoz is el lehet menni ügyfélszolgra onnan lehet feljebb küzdeni magad valamennyire
2012. ápr. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha jó képességeid vannak, akkor simán kaphatsz jó munkát. Nekem is csak érettségim van, de a legrosszabb munkám a telemarketing volt. De dolgoztam asszisztensként, most meg pénzügyes vagyok. Igaz, ez húzós, mert meg kell tanulnom hozzá a pénzügyi tudnivalókat.
2012. ápr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Nem a papír számít, hanem a tudás és ezt jegyezd meg, akárhány diplomás pöffeszkedik melletted!:)

Nekem is érettségim van, persze munkám nincs, de a képességeim jók. Idővel lesz munkám is. Csak ügyesen!

2012. ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Ma már ügyfélszolgra sem tudsz elmenni sima érettségivel.
2012. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
gyorséttermekbe mindig van felvétel.
2012. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

Ha falun laksz, és van egy legalább 1000 négyzetméteres udvarotok, akkor próbálkozhatsz kertészkedéssel. Nem is gondolnád mi pénzt össze lehet kapálni, ha ügyes az ember. De tarthatsz disznót, vagy baromfit is. Magad vágod, magad adod el.


Ha panelos vagy, akkor így jártál...

2012. máj. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, ahova elég érettségi egy titkárnői munkához ( van ahova oda is diplomát követelnek meg), fizikai munkák, eladói állás (ahova nem kérnek külön szakképzettséget)..szal van, de szerencse vagy ismeretség kell ahhoz, h vhova bekerülj.
2012. máj. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!