Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel éhen fogok halni?

Érettségivel éhen fogok halni?

Figyelt kérdés
Érettségi után már a harmadik iskolámban vagyok és úgy néz ki ezt sem tudom befejezni. Nem mondom, hogy nem az én hibám , mert az enyém ezt jól tudom, csak már elegem van. Sokan írják itt, hogy mit várnak azok akiknek csak érettségije vagy meg nem mennek vele semmivel az életben. A kérdés az, hogy azért még egyáltalán felvesznek valahova az életben, hogy eltudjam tartani magam? Nem akarok fényűző életet élni, nem is álmodom ilyenről. De azért egy viszonylag normális életre lesz így lehetőségem?
2012. márc. 26. 20:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
kis szerencsével igen.
2012. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
mármint kis szerencsével el tudsz vele helyezkedni.de valamit jó lenne elvégezned mellé.
2012. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha vannak kapcsolataid, nyelvvizsgad vagy valamiben nagyon tehetseges vagy papir nelkul is..talan.Vagy kulfoldon de mar ott is nagyon szelektaljak az embereket.Szoval egy erettsegivel a mai vilagban nem sokra mesz.De szerencsed ettol meg lehet, gondolom nem minimalberert akarsz egesz eletedben rabszolga lenni!

Nem hitelekbe beleorult kisemmizett senki!

ez is varhat rad.Bocs a negativumokert de oszinte valasznak tobb haszna van.

2012. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Ugyan már a környezetemben jó pár embernek még érettségije sincs mégis elég jól megél van rendes autója lakása és külfödre járnak nyaralni.
2012. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
előző vagyok és van rendes munkahelyük nem minimálbér
2012. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
31%

Hát igen mert csak az ilyen érettségis emberkék nem lettek elégé érettek a kinti kemény világra és szerintem vagy Mc Donaldsba vagy Gyári munkára kényszerülsz!!

Nekem nincs érettségim de nem is kell még diploma se kéne!!!

Három nyelven beszélek perfectül és van egy fasza vállalkozásom és csak 8általánosom van és a nyelveket is az életben tanultam meg!!

2012. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7%
xD
2012. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Rendben van probalom elkepzelni es elhinni de en se a kozeli kornyezetemben se a tavolabbi kornyezetemben se ezt hallom.Ha ferfi max elmehet segedmunkasnak , epitkezesre, tescoba , mcdonaldsba.

Ha lany elmehet eladonak...esetleg meg egy ket dolog ami szoba kerulhet.Persze mindezzel nem fogja magat halalra keresni...de hat ez nem is a Te bajod! Biztasd csak h elcsessze az eletet!Ismeretsege pedig nem mindenkinek van es nem is mindenki kepes ku.rvulni a jobb poziciokert.

Kerdezo!

Akarmilyen nehez is , probald befejezni a sulit! Szakmaval kolfoldon es nyelvtudassal jol el tudsz helyezkedni. Meg talan otthon is jol megfizetik.Allitolag kihalo felben vannak ajo szakunkasok.

Ha most nem is vagysz nagy dolgokra , kesobb biztonsagot(ertsd.biztos allast, biztos fizuval) akarsz , csaladot, gyerekeket akkor banni fogod a mostani lustasagod.Kitartast!

2012. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Ha fiu vagy en Hollandiaban lakok es Groningenben keresnek epitkesekhez munkat, ha viszont lany vagy , tanulj kozmetikusnak , magyarorszagon nagyon a kzmetikus kepzes(prsze meg kell nezni melyk) Nemetorszagban es Angliaban nagyon jol fizetik oket es megbecsulik.
2012. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
*marmint jo a kozmetikus kepzes.
2012. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!