Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel éhen fogok halni?

Érettségivel éhen fogok halni?

Figyelt kérdés
Érettségi után már a harmadik iskolámban vagyok és úgy néz ki ezt sem tudom befejezni. Nem mondom, hogy nem az én hibám , mert az enyém ezt jól tudom, csak már elegem van. Sokan írják itt, hogy mit várnak azok akiknek csak érettségije vagy meg nem mennek vele semmivel az életben. A kérdés az, hogy azért még egyáltalán felvesznek valahova az életben, hogy eltudjam tartani magam? Nem akarok fényűző életet élni, nem is álmodom ilyenről. De azért egy viszonylag normális életre lesz így lehetőségem?
2012. márc. 26. 20:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
Rájöhetnének már az emberek, hogy az életben való boldogulás nem a végzettség függvénye hanem a talpraesettséggé és a rátermettségé.
2012. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor en baromi talpraesett vagyok, siman otthagytam az egyetemet, pedig nem bolcseszkar volt.Es megis jol elek.De elhatarozottsag, kitartas nelkul nem eselyes elni a vilagban se diplomaval se anelkul.:)Eljen a szabadsag!
2012. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%
Van érettségim és vegyésztechnikus a szakmám. Utálom, de nincs pénzem átképezni magam. Azt mondom, ha nem csinálsz egy jó szakmát, elb@szod az életed. Nem fogsz megélni érettségiből. Szakemberek sem tudnak elhelyezkedni, rád is csak a meki, meg a 3 műszakos szalagmeló vár és még a havi 100ezres fizetés is álom lesz. Hiába vagy talpraesett, ha egyszer nincs munka az országban.
2012. márc. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Flector 67 ***** válasza:
100%
Hát azért 8 általánossal spéci vállalkozást. Mondjuk lehet nekem mást jelent a spéci.
2012. márc. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
90%

és ha valaki azért nem tud elhelyezkedni,mert beteg esetleg problémái vannak?

NEm mindenki olyan kiegyensúlyozott,mint itt olyan sokan...ÉS sajnos nem mindenkinek "jön be az élet",mint egyes vállalkozóknak,nem mindenki születik talpra esettnek,meg nyalógépnek.

2012. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Menj el szerződéses katonának, majd mikor lejár a szerződés, megkéred hogy szeretnél hivatásos állományba kerülni és kész.

A katonaság életpálya, de megéri ha a semmiből akarsz teremteni valamit, plusz megtanulsz lőni, megtanulod mi a tisztelet és kapsz szolgálati autót és szolgálati lakást, fizetést és ezenfelül elküldhetnek iskolába tanulni is, és rengeteg ismerőst szerzel az életben.


Sokan félnek a katonaságtól, pedig nem kell tartani, ha normális vagy és nem pofázol vissza senkinek és nem kötözködsz, akkor befogadnak plusz ne te legyél a húzóember, merülj az árral, akkor jó barátokra is lelsz.

2014. febr. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok!
2014. febr. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Szerintem 2021-ben,szerencséje

van annak akit felvesznek legalább egy gyorsétterembe...

2021. máj. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!