Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bankban milyen állásinterjúra...

Bankban milyen állásinterjúra számíthatok hitelelbírálói munkakörben?

Figyelt kérdés
Egykörös vagy többkörös, idegennyelvi teszt sima vagy banki nyelvezet is kell, stb? Elsősorban attól kérdezem, aki volt ilyenen vagy bankban dolgozik és esetleg hallott róla.
2012. ápr. 15. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én eddig két banknál voltam állásinterjún, mindkettónél 3-körös volt. Először csak a HR-essel találkoztam, aztán jött a közvetlen főnökös, aztán a nagyfőnökös interjú. Kiemelném viszont, hogy nem hitelbírálónak mentem, hanem csoportvezetőnek. Az utolsó körös interjú angolul és németül zajlott, mivel két nyelvet tüntettem fel az önéletrajzban, mindkettőt tesztelték. Amúgy csak angolul zajlott volna. Az utolsó kör állítólag formális volt (már eldöntötték, hogy felvesznek), kvázi bemutatkozásként funkcionált a vezető felé.
2012. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. A nyelvi interjún mi volt?
2012. ápr. 16. 07:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Arról kérdeztek, hogy hol dolgoztam eddig, mivel foglalkoztam. Azt kérdezték még, hogy mi okozta eddig a legnagyobb nehézséget a szakmában és hogyan oldottam meg helyzetet. Mi a véleményem a bankról, milyen elképzeléseim vannak, hogyan tudnám hatékonyabbá tenni a munkát az osztályon.
2012. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!