Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » S. O. S. állásinterjúra...

S. O. S. állásinterjúra milyen papírokat kell vinnem?

Figyelt kérdés
Kérdés adott
2012. ápr. 2. 16:24
 1/7 A kérdező kommentje:
senki sincs itt?
2012. ápr. 2. 16:49
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Papírokat? Én nem vittem semmit, az önéletrajzomat már előre elküldtem emailen, az alapján hívtak be. Semmi nem kellett.
2012. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondtak, amikor felhívtak?

Jó, ha van nálad egy toll például. Engem egyszer felkészületlenül ért, hogy tesztírás lesz, mert nem vittem tollat. De meg kell mondjam, a telefonban csak azt mondták, hogy a bizonyítványaimat vigyem, és rá is kérdeztem, hogy CSAK azt? Megerősítették, hogy igen, utána persze tök kínos volt, hogy kérhettem tollat a teszthez magához. :S

2012. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt normális helyen előre megadják, mivel egy állásinterjú is sokféle lehet.

Van, ahová semmi nem kell, mert csak egyfajta elbeszélgetés és többkörös, de van ahová vinni kell minden értékesnek tűnő papírt.

2012. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

értem, én a személyi ig, lakcím ig stb , bizi fénymásolatára gondoltam, toll mindig van nálam, teszt nem hiszem hogy lesz, nem mondtak semmit, a hívás pedig váratlanul ért, szinte csak a tali időpontját beszéltük meg, hiszem majd személyesen könnyebb mindent átbeszélni, később vártam a visszajelzést ugyh hirtelenjébe nem kérdeztem meg kell e valami. Pályakezdő vagyok ez lesz az első, ezért kérdeztem


Milyen kérdésre számítsak? tanulmányokon kívül? telefonos állás...

2012. ápr. 2. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Áh, személyes iratok fénymásolata biztos nem kell, mint ahogy az iskolai bizonyítványok is ráérnek még.

Vagyis ha ezek kellenek, azt már szerződéskötésnek hívjuk:)


Úgy látszik, ez csak egy beszélgetés lesz akkor, amire elég az önéletrajzod( ha nem küldted el korábban e-mailben)


Telefonos munka alatt remélem arra gondolsz, hogy használni kell a telefont, és nem összeszerelni a Jabilban:D


Ha előbbi, akkor valszeg a "jó kommunikációs készség"-ed meglétére lesznek kíváncsiak, ami kb annyit jelent, hogy nem dadogsz-e.

2012. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Mivel nincs korábbi munka tapasztalatod, valahogy megpróbálnak megismerni, ezért 1-2 kérdés rólad, úgy általánosságban előfordulhat.

Pl, szeretsz e csapatban dolgozni, vagy inkább egyedül, irányító típus vagy e, vagy inkább irányított, mennyire vagy rugalmas, hogy oldasz meg egy problémát(szituációs helyzet)

Talán még lehet érdeklődés a közeljövőbeli terveidről, de ennél komolyabb kérdéseket én nem tartok elképzelhetőnek.

2012. ápr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!