Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem gáz így visszamenni...

Nem gáz így visszamenni állásinterjúra?

Figyelt kérdés
még 3 éve voltam ugyanitt de akkor végül nem mentem oda dolgozni, most beadtam megint és behívtak. nem gáz megint visszamenni h anno nem mentem oda? mit mondjak ha esetleg rájönnek (bár kétlem h emlékeznének rám) persze ez még semmi konkrétat nem jelent csak egy interjú.
2012. ápr. 11. 09:04
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem számít. Az, hogy megint behívtak, csak azt jelenti, hogy az neked való hely.
2012. ápr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, hogy xy rokon lebetegedett, és kényszerből választottam azt a munkahelyet, mert pont a szomszédban lakik xy. És ha bármi baj volt, át tudtam menni.

kegyes hazugság. :)

2012. ápr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, nem fognak rád emlékezni. Ha mégis, megmondod, hogy onnan előbb jött az állásajánlat, ezért azt fogadtad el.
2012. ápr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál jobb ajánlatot. Nem gáz!Nyugi,ők sem jótékonysági intézmény, ha te vagy megfelelő, téged fognak felvenni, ha találnak jobbat, azt.
2012. ápr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. mindenki a saját érdekét nézi. Ha neked máshol jobbat ajánlottak, naná, hogy oda mentél. Ha most nekik rád van szükséged, felvesznek. Csak légy egyenes és mondd meg, hogy miért nem mentél akkor hozzájuk, nem lesz probléma.
2012. ápr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A fa.szt, nehogy azt mondd, h kaptal jobbat, mert akkor ugy lesznek veled, h felvesszuk dolgozni es ket honap utan majd megint lelep mert talalt jobbat?

Valami mast, de ne ezt, mert ez baromsag, nem is ertem h lehet ilyet tanacsolni.

2012. ápr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

idén két olyan helyen is voltam, ahonnan anno 3-4 éve páros lábbal rúgtak ki :)

szerencsére nem emlékeztek rám, azóta sokkal több tapasztalatom lett, elvégeztem pár sulit.

mindkét helyen szimpi voltam nekik, most már csak azt kéne eldönteni, hogy hova menjek dolgozni. nagy dilemma...

az egyik hely közelebb van a lakásomhoz, a másik távolabb. fizu kb ugyanaz. de nem tudom, h melyik helyen fejlődhetnék...

2012. ápr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb válasz, amit már írt itt valaki: hogy a másik ajánlat hamarabb jött és már elígérkeztél.
2012. ápr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!