Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyott a barátom, de most...

Elhagyott a barátom, de most nagyon hiányzik! Nem tudom, mi lenne jó? Visszamenni hozzá, vagy megvárni, amíg kiheverem?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, és most nagyon rossz nélküle. Az utóbbi hónapokban nem voltunk a toppon, többször újrapróbáltuk, de semmi. :( Mit kellene tenni? SOS
2010. dec. 13. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem jobb ha hagyod és megpróbálod kiheverni. egy rossz kapcsolatot felesleges menteni. inkább most legyen rossz pár hétig vagy esetleg hónapig , és utána egy boldog jó kapcsolatod lehet mással.
2010. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Most komolyan, ha valakit ott hagynak, az cseppet sem érzi megalázónak, hogy visszakönyörgi magát ahhoz, aki dobta? Ez csak szerintem ciki? Oké, én is voltam már ilyen helyzetben, állati rossz érzés volt, de azért volt bennem annyi büszkeség, hogy ha már dobtak, nem könyörögtem a srácnak, hogy fogadjon vissza.
2010. dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem te hagytad el vagyis visszamentelről nem bezsélhetünk
2010. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
..csak az a rossz, hogy még csak nem is valami csaj miatt, hanem egyszerűen nem szeret annyira... de az motoszkál a fejemben, hogy nem-e lehetne valamit tenni (menteni a menthetőt)... :s
2010. dec. 13. 12:50
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez a "nagyon rossz nélküle" mintha már nem szerelmet takarna. Ezzel nincs is baj. ...vagy még mindig tart a szerelem? Vagy a megszokott életvitel felbomlása okozza a rossz érzést?

A csajszi vagy, akkor sztm nézz új pasi után. Elvileg ugyanezt kellene tanácsolni egy fiúnak is, de ha a mai világban kihúztatok 4 évet együtt, akkor talán még egy próbát megér a dolog. Esetleg nyissatok a kapcsolaton...

2010. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret akkor mit erőlködsz? A lábtörlője karsz lenni: :S
2010. dec. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme visszamenned hozzá, de az is biztos hogy semmi értelme itt ilyesmit megkérdezni. Teljesen mindegy mit mondunk, úgyis az ösztöneidre és érzelmeidre fogsz hallgatni mint az emberek 90%-a, csak az a baj, hogy azok teljesen tévútra terelnek és hosszan tartó boldogtalanságot okoznak... Vissza fogod könyörögni magad a sráchoz, aztán megbánod és még jobban fog fájni mintha most kezdenéd el "nyalogatni a sebeidet".
2010. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő hagyott el,mert nem szeret annyira...visszamenésről nem beszélhetünk,és mi akarsz lenni?A kapcarongya?Egy kapcsolat ALAPJA a szerelem,szeretet!
2010. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mért akkarsz egy szerelem nélküli kapcsolatott hidd el sokkal rosszabb lenne mint megvárni míg elmúlik.

Úgy nem lesztek boldogok ha csak az egyik fél szerelmes.

2010. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem ne könyörögj neki!!!!én ezt egyszer eljátszottam (akkor voltam a legnagyobb marha).kért 2hét gondolkodási időt.szerettem én,de inkább úgy döntöttem,hogy nem fog még egyszer kapcának használni.összejöttem egy másik sráccal (aki mellesleg azóta 4éve a párom)erre a volt pasim mikor megtudta elkezdett hívogatni meg smseket írni,hogy menjek vissza hozzá.lépj tovább,jobban jársz.
2010. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!