Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minden egyes megpályázott...

Minden egyes megpályázott álláshoz írtok motívációs levelet vagy csak oda, ahol kérik? Mennyire fontos?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

küldhetsz, szerintem az nem lesz baj

bár én csak oda küldtem, ahova kérték is, mert valószínű akkor el sem olvassák

2012. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én írtam egy sablon levelet és az megy mindenhova. majd minden álláshoz új levelet írok, mikor arra se méltatnak hogy visszajelezzenek. Hát hülye vagyok én?!
2012. ápr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy komolyabb helyen szerintem alap még akkor is, ha nem írták hogy kell. Az előző válaszoló "sablonos ötlete" jó, így nem kell húszezer- féle m.levelet írogatni.
2012. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jó ötlet, köszi...nekem is az a bajom, hogy annyi helyre küldöm el az önéletrajzomat, sokszor nem is válaszolnak és elég sok időbe telik mindenhova új motívációs levelet írni.
2012. ápr. 11. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!