Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munkavállalás. Hogyan?

Külföldi munkavállalás. Hogyan?

Figyelt kérdés
A nyáron, vagy legalább is minél hamarabb szeretnék kijutni külföldre, akár idénymunkára is szívesen mennék. Tudom, hogy kemények ezek a munkák, de ha már kijutni, annyi szenvedést megér. Tudom, hogy kell a protekció, ismerősök, stb. Nekem sajnos nincsenek ilyen kapcsolataim. Hol tudnék informálódni? Hogyan juthatok ki mégis? Ötletek, tapasztalatok?
2012. ápr. 3. 09:31
 1/3 A kérdező kommentje:
*ha már kijutnék
2012. ápr. 3. 09:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak a neten cégek, akik közvetítenek ki embereket pl. vendéglátómunka, illetve vannak megbízható fórumok, azok, akik már kinn dolgoznak lehet, hogy tudnak ajánlani céget / kontaktot.
2012. ápr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van, kapcsolatok hiányában, maradnak az ügynökségek.

Tudom, sok rossz hírt hallani manapság, de vannak megbízhatóak is.

Most direkt nem sorolok, mert ami nekem bejött, nem biztos hogy neked is be fog, de nem kell félni.

Csak tisztában kell lenni, hogy mihez van joguk (elsősorban pénzt elkérni) és nem lesz ott gond.

Ehhez érdemes (célországtól függően) a nagykövetség honlapját is megnézni.

2012. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!